НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Кєшуня - чубате диво

Донизу 
АвторПовідомлення
Tat_yana

К-ть повідомлень : 13

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Вт 28 Квіт 2015, 10:54

Всім привіт привіт !!! Я знову до Вас за порадою. Декілька місяців у нас живе корелка Ріка -- подруга Кєшуні. Спочатку він її ображав, не підпускав до їжі, але зараз все навпаки. Оскільки Кєшуня у нас дикунчик, ми хотіли взяти пташку привчену до людей, але виявилося, що вони обоє стали дикунцями. Ріка спочатку сідала на долоню, хоча і боязко, а зараз лише тікає. Зате Кєша у нас "орел", спочатку не співав, а зараз не лише співає для дами, але й ніби танцює, піднявши крильця. А от вчора чоловік застукав пташину "лямур". І що нам тепер робити? Вона ще маленька, за словами продавця їй зараз місяців вісім. З пташенятами бавитись мені ніколи, Ріку ми взяли Кеші за компанію. Що порадите в такій ситуації?. Хочу, щоб папугам було якнайкраще, поділіться, будь-ласка, досвідом підмигування2 .
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Про корелок   Сб 14 Лют 2015, 22:27

Олена, дякуюSmile !!! Ми так і думали, що зміна настрою пов'язана з линькою і відсутністю дітей. Так, дівчинку ми берем Кєшуні за компанію. Ми лише переживали, чи він не буде маленьку дівчинку ображати. я встидаюсь2 . Він у нас трошки дикий, до рук не йде, кусається, але такий розумний і любить нас, особливо чоловіка і старшу доньку. Але якось його шкода, ми цілий день по роботах, діти в садку, а пташка нудиться. Дуже гарно співає, як соловейко. Ще любить, коли включаємо пилососа, раніше боявся, а зараз співає. Взагалі, всього не описати, він у нас просто красунчик. Правда, лапка скалічена у нього болить при зміні погоди, він її підгинає, починає нервуватися і гризти її.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Пт 13 Лют 2015, 22:01

Таню, ну якщо він міняє пір'я, то зміна настрою то нормальне явище. То що зникли діти, теж може позначитися на зміні настрою, бо вм сві його зграя.
Дівчинку можна купувати різного віку, бо спочатку вона повинна подорослішати і лише потім вім зможе до неї загравати, якщо схоче. Smile
Доречі дівчинки бувають дуже норовливі, тому іноді краще брати молоденьку самичку, бо вони легше йдуть на контакт з більш дорослим птахом.
А ось із пташенятами та будиночком треба буде почекати десь 1,5 - 2 роки. Але ж ви дівчинку берете, аби хлопчику не було сумно Wink

Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Пт 13 Лют 2015, 17:25

Всім привіт Wink ! Хочу написати про свого Кєшуню, і порадитись з фахівцями. По-перше, дуже дякую всім за пораду скупати папугу -- більше не чешеться Very Happy .
На даний час йому вже приблизно рік, до рук він не йде, хто зна, які в нього були до нас господарі. З недавнього часу трішки дозволяє до себе доторкнутись. Останнім часом він дуже змінився, не знаю, з чим це пов'язано. Але не такий грайливий, як раніше, не так співає. На даний момент він міняє пір'ячко? Може тому? А ще дітей дома немає вже другий місяць, він дуже співав, коли вони були вдома. Може, дітей він прийняв як свою стаю, яка тепер зникла?
З харчуванням у нас все ніби добре, має гарний апетит, їсть Вітакрафт, даємо криничну воду, гризе сепію, правда з овочів і фруктів гризе лише яблучко. Є пісок для папуг...
Можливо, йому потрібна дівчинка? В тому, що він хлопчик я не сумніваюсь, в нього всі повадки "мужика". Позавчора повісили йому дзеркальце, так він так злісно біля нього стукав дзьобом -- показував, іншому папузі, що це його територія Very Happy .

Мені його шкода, що він сам, все ж таки, це пташка, яка живе в стаї. Прочитала, що дівчинка йому підійде, яка має не менше 5 місяців, де її взяти? В магазинах не знають ні статі, ні віку. Шукала розплідники, знайшла, але пташенята мають бути лише весною. І що мені хто порадить? Хворим він не видається Mad .
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Ср 24 Вер 2014, 13:28

Anders, дуже Вам дякую за пораду та інформацію. Спробувала Кєшу намочити з пульвелізатора, але він ще боїться. Хоча особливо якоїсь негативної реакції теж не було.
Найбільше наш папужик любить чоловіка та старшу доньку. Співає кожного дня, особливо зранку, а ще майже завжди після того, як нап'ється води.
Чоловік вже два рази випускав Кєшку з клітки, тільки ось назад в клітку він іти не хоче, тримали біля нього дуже довго годівничку, він сів на неї, так потихеньку назад посадили в клітку. Замітила, що дуже тішиться, коли літає, кричить від задоволення. А сьогодні зранку бігав по дні клітки біля дверцят, старша доця лише відкрила клітку -- він відразу ж вилетів. Ще дуже любить гарну музику, не знаю як корели мають співати, але наш співає немов соловейко. До рук ще не йде, але поводиться вже набагато впевненіше.
Такий він у нас хороший...
Замітила, що чоловік розмовляє з Кєшкою так, як колись говорив лише до наших дітей, коли вони були немовлятками Smile .
На початок Донизу
Anders
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 45

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Пн 22 Вер 2014, 18:20

Tat_yana пише:
Дякую, спробуємо легенько з пульвелізатора. В мене є ще декілька запитань до власників корелок. Чим годувати корелу, правильний раціон. Як привчати їсти овочі та фрукти? Ми малому давали яблучко, грушку, персик, моркву, бурячок -- нічого не захотів істиMad . Бачила на відео Олени, що її корели їли щось дуже цікаве з годівнички (тато корела годував своє крикливе пташенятко).
І ще, а як власне відрізнити по співу хлопчика від дівчинки?

Почитайте статьи в разделе "питание"  http://www.zoosvit.org/t555-topic
Рацион должен быть сбалансированным,основа - качественная зерносмесь(например такая [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] ,также свежая зелень(очень полезны листья одуванчика,подорожник,листовой салат,пророщеная пшеница или овес,семена диких злаков),овощи(в основном - морковка,буряк,капуста-брокколи и т.д.),а также ягоды и фрукты.Еще должен быть источник белков(например тертое яйцо с морковкой или нежирный творог.Для одиночно содержащейся птицы - лучше творог,примерно раз в 2 недели) и кальция (панцирь каракатицы - "сепия",лучше белого цвета,без красителя).Полезно включать в рацион каши(гречневая,кукурузная,пшенная и т.д.),вареные без соли(это яд для птицы) и масла,несколько раз в неделю.Еще в качестве погрызушек нужно давать свежие ветки деревьев(ива,береза,яблоня,абрикос и т.д.) с корой.Естественно всегда должна быть чистая вода(не из крана и не кипяченая).
Понятно что привыкать  к новому корму птица будет постепенно(все попугаи - консерваторы,особенно в еде),но приучать его к здоровому питанию все равно нужно,пусть на это и уйдет немало времени.
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Нд 21 Вер 2014, 23:41

Дякую, спробуємо легенько з пульвелізатора. В мене є ще декілька запитань до власників корелок. Чим годувати корелу, правильний раціон. Як привчати їсти овочі та фрукти? Ми малому давали яблучко, грушку, персик, моркву, бурячок -- нічого не захотів істиMad . Бачила на відео Олени, що її корели їли щось дуже цікаве з годівнички (тато корела годував своє крикливе пташенятко).
І ще, а як власне відрізнити по співу хлопчика від дівчинки?
На початок Донизу
Anders
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 45

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Нд 21 Вер 2014, 18:11

Tat_yana пише:
Хочу запитати в досвідчених власників корелок, на Вашу думку в нас хлопчик чи дівчинка? Ми, чомусь, всі однозначно вирішили, що Кєшуня самчик Думаю .

Олена, прошу вибачення, що засмічую Вашу темуя встидаюсь . Насправді, не знаю в яких темах на форумі можна отримати відповіді на свої запитання...

По внешнему виду определить пол можно только если у птицы природный окрас.В случае с лютино,альбино и прочими селекционно выведенными цветовыми вариациями - только по поведению(и пению) птицы.Либо анализ днк.
По поводу купания - не все птицы любят купаться(по крайней мере часто),у них это индивидуально.
Я своим всегда ставлю емкость с чистой водой - волнистик часто плюхкается,а карелл - только по большим праздникам.Карелл еще часто купают с помощью пульверизатора(для ванночек они великоваты)- набирают теплую воду и опрыскивают.Но опять таки - есть птицы которые панически его боятся и опрыскивать себя не дают,а другим наоборот нравится такая процедура.
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Нд 21 Вер 2014, 15:36

Олена, дуже Вам дякую за пораду скупати папужика. Чесно кажучи, поки що не дуже виходить. Поставила йому в клітку теплої води, він не дуже зрозумів чого саме від нього хочуть, почав лізати по клітці і просто впав у воду Surprised . Якоїсь негативної реакції я не побачила, але і задоволення від води також не було. Трохи змерз, але коли повність висох, став набагато чистіший, особливо хвостикSmile .
На початок Донизу
Андрей Крылов

К-ть повідомлень : 69

СтворюватиТема: Кєшуня - чубате диво   Ср 17 Вер 2014, 15:48

Создавайте свою личную тему!и ведите как дневник!Перейдите по ссылке [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] и смело создавайте!Нам всем будет очень интересно!И вам намного удобнее будет!
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Ср 17 Вер 2014, 13:41

Хочу запитати в досвідчених власників корелок, на Вашу думку в нас хлопчик чи дівчинка? Ми, чомусь, всі однозначно вирішили, що Кєшуня самчик Думаю .

Олена, прошу вибачення, що засмічую Вашу темуя встидаюсь . Насправді, не знаю в яких темах на форумі можна отримати відповіді на свої запитання...
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Ср 17 Вер 2014, 13:38

Дякую за пораду. Чому вирішила? Він якось дуже різко себе покусує, ніби ловить на собі щось. Чомусь ми всі так вирішили (діти, я і чоловік). Спробуєм обробити спреєм. Але він у нас лише декілька днів, до рук ще не брали, коли ближче підходимо до клітки Кєшуня помітно нервує. А сьогодні вночі впав зі свого сідала і дуже бився об клітку, поранив собі крила, клітка була в крові. Чоловік включив йому легеньке світло в кімнаті. Так шкода нашого малого. До того ж зранку діти накинулись на нас з чоловіком, мовляв, що ми йому зробили Sad ... Дуже полохливе пташеня. Та незважаючи на цю прикру нічну пригоду, Кєшунька зранку так співав... Не можемо натішитись пташенятком.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Ср 17 Вер 2014, 11:52

Таня, а почему вы решили, что у него паразиты? только потому, что он чешется?
Возможно птица давно не купалась, возможно начинает линять.
Осмотрите внимательно его перья - перо должно быть ровное, гладкое и блестящее.
Пухопероеды чаще всего выглядят как маленькие, тёмные чёрточки, 1,5-2 мм длиной, они видны невооружённым взглядом.
при поражении пухопероедами перо не выпадает,(оно выпадает только при высокой интенсивности заболевания, когда перо просто усыпано паразитами) оно просто становится посеченным.
На всякий случай можете искупать птицу, а затем, после того как высохнет, обработать спреем "Фронтлайн".
Обрабатывать нужно аккуратно, что бы препарат не попал в глаза и дыхательные пути. Для птиц этот препарат противопоказаний не имеет, может перо в месте нанесения стать хрупким, из-за спиртовой основы препарата, но во время следующей линьки всё нормализуется. Вам нужен спрей, потому, что кошачье-собачьи капли сильно концентированные. Спреем надо опрыскать на КОЖУ затылка, между крыльями на спине, в подхвостье и надхвостье.
процедуру повторить через 10-14 дней.

Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Вт 16 Вер 2014, 20:54

Сьогодні ми всі зрозуміли, що в нашого Кєшуні є паразити, він цілий день чухається, схоже як собаки і коти. Хто що порадить?
На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Вт 16 Вер 2014, 20:35

На початок Донизу
Tat_yana

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Вт 16 Вер 2014, 19:46

Спробую Smile .
На початок Донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   Вт 16 Вер 2014, 19:13

Tat_yana      
так может Вы нам фото покажите своего красавчика )))
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Tat_yana

СтворюватиТема: Кєшуня - чубате диво   Вт 16 Вер 2014, 17:15

А ми собі купили корелку-калічку. Хотіли хвилястого хлопчика, та коли побачили корелку зі скаліченими лапками -- не могли не купити. Купили за повну ціну, він такий чудовий. З нами вже 3-тій день, сьогодні заспівав. супер2
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Кєшуня - чубате диво   

На початок Донизу

Кєшуня - чубате диво
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: КОРЕЛИ (НІМФИ) :: Знайомтесь - мій чубатий улюбленець-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створити блог