НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Мое серое чудо с хохолком

Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
Linda
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 65

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пн 19 Бер 2018, 21:27

Ой, які ж малі солоденькі) А перловість он як гарно проявилася (скоріш за все від батька і це дівчинка). А чубчик у перлового такий і був чи то батьки трохи обскубали?
Доречі про вольєр. Не так давно своїм птахам робила з алюмінієвих профілей (квадратний профіль 2х2см, замовляла з Києва вже розрізаним) та пластикових з'єднань (також замовляла з Києва, бо ніде більше не знайшла). З профілей дуже класно вийшло, птахам подобається чомусь на них сидіти та спати. Робила ще навесні 2017, доволі часто мию губкою каркас вольєра і ніякої іржі, алюміній дуже класний матеріал.  
Коли замовляла профілі, то мені сказали, що в мене дитячий голос та знижку зробили))
На початок Донизу
https://www.facebook.com/zoosvit/
Dzjobka

К-ть повідомлень : 34

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пн 19 Бер 2018, 06:52

Працюємо над переїздом у вольєр.[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2106

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Нд 18 Бер 2018, 23:43

Так, компанія досить велика, тому вольєр став би у нагоді беззаперечно.

Dzjobka

СтворюватиТема: Наші вітамінки   Нд 18 Бер 2018, 20:55

Такий у нас садочок з вітамінами!

Пора нам перебиратися у вольєр
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Ось ми які!   Нд 18 Бер 2018, 20:41

Ось наша зірка!

Так! Ми таки перлові! І від кого в нас ген перловості?!
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 16 Бер 2018, 21:00

Знаєте, я зазвичай випускаю малюків перед годуванням - вони налітаються, вгамують свої пізнавальні інстинкти і тут Я:- Здрасте, а у мене є щось смачненьке... ))
І малюки злітаються, вони ж до цього були навчені, що я беру їх до рук, тішу, то і тут з повертанням не виникає проблем.

Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 16 Бер 2018, 14:22

Пташенята, що виросли в люблячій родині як у вас, ну 100% не стануть дикими і проблем в спілкувані з людиною не повинно виникнути. Те що вони мають можливість проводити багато часу серед птахів це дуже добре, бо таким чином пташенята і ручні, і не мають проблем у спілкуванні з іншими птахами.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Ручні   Пт 16 Бер 2018, 07:12

З Вами погоджуюсь.Все залежить від нових друзів пташок.Свідомо утікаю від термінів нові господарі чи власники.Просто поява птаха в домі це завжди якийсь зигзаг долі і досить несподівана обставина долі.Навіть якщо в дитинстві у Вас були хвилястики. чи часом у Вас мешкав жовторотик. що захворів або поранена ворона.І хоч більшість щось там читала і вже справжні орнітологи перед заведенням птаха. але конкретний птах досить часто викликає ступор у людей.Це ж таки особистість!Якщо є бажання і терпіння все виходить!Навіть із найбільш затятими хуліганами чи філософами-пустирниками.
Просто хочеться спростити долю і птахам і майбутнім їх друзям)
В мене спочатку зявилася самка.Мав звичайно бути самець, як стверджували продавці. але вийшло краще.
Ну не заспівала. проте на плечі ми почали сідати за тиждень. а за якихось два вже спокійно давалися чухатися.Те що весь домашній процес мав залишатися під контролем папужки-це безсумнівно.І звичайно. навіть відхід в іншукімнату спричиняв трагедію і істерику.Правда от кистей рук ми боїмося по сьогоднішній день- навіть якщо злазимо по руці то лише до зап'ястка далі зістрибуєм.
Потім з'явився Річард.Поступово почалася любов і перші яйця.На цьому етапі ми лише інколи давалися чухатися по чубу і в ніяку по зобу.Просто Річик мабуть це робив краще!)А решта все як було!Ми і далі контролюємо господарку. їздимо в мене на плечі, можемо їсти разом і навіть щось брати з рук і звичайно робимо істерику. якщо бачимо що я іду.І навіть сідаємо іншим на плечі. але ну хоч трохи знайомим.
А от Річик в нас зовсім інший.Птахи куплялися в інших магазинах і очевидно від різних заводчиків.І дуже помітна різниця в вихованні пташенят
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 15 Бер 2018, 18:00

Якщо у птаха не буде негативних спогадів щодо спілкування з людиною, то як на мене диким він чи вона не стане. А щоб птах став ручним, то над цим треба працювати власнику, проявляти ініціативу до спілкування з птахою. Моя самка трохи дикувата, бо ще коли була малою, то я її лікувала і доводилося брати у руки, тому зараз вона руки не дуже полюбляє. На початку вона була зовсім дика, шипіла на мене, бо після всіх маніпуляцій боялася. Зараз спокійно бере смаколики з рук, може на голові посидіти, вже давно не шипить на людей. На руки не йде і доторкатись до себе не дає, та це її вибір, просто деякі межі в спілкувані, які не варто порушувати доки сама птаха цього не захоче. Мені достатньо того, що вона довіряє мені, спокійно сидячи поруч чи повзаючи по мені доки я відпочиваю. Я взагалі не вірила в те, що колись моя птаха буде такою якою є зараз, я не вірила що можливо досягти довіри настільки дикої пташки, та все ж таки це можливо, не швидко, але можливо. Хтозна, можливо у майбутньому навіть перестане боятися сідати на руки, а якщо і ні любити її через це менше я не стану.
Якщо власник не буде працювати з птахою, то вона і не буде бачити сенсу спілкування з людиною (як у більш крупних птахів я не знаю, бо маю можливість орієнтуватися тільки на корелл). Ви ж кажете, що брали пташенят на руки або паличку та спускали з карнізу, це вже є спілкування. Вони ж вас не бояться, а це вже певна довіра до людини. Восени за деяких обставин мені довелося не чіпати мою пару корелл на протязі 2-х місяців (самець повністю ручний). Все що я робила на той період це міняла кожного дня їжу, воду та чистила вольєр. За ці два місяці самець не став ні на краплю менш ручним. Як був птахою-ліпучкою так і зостався)))
Не хвилюйтеся, якщо майбутній власник ваших пташенят любить птахів, то він обов'язково знайде спільну мову з ними)
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Особистість птаха   Чт 15 Бер 2018, 00:41

Ви мене невірно зрозуміли.Вільний простір для птаха, його особистий час-це безсумнівно.Це ж не іграшка, щоб тягнути його , коли заманеться.Дивно, що ваша самка, як Ви стверджуєте, дикувата.Мені здається, самки значно кмітливіші і дуже допитливі, та і більш сміливі.Просто люди, у яких родився птах, на мою думку і який-не-який досвід, нехтують елементарним навчанням, спрямованим на дружбу птаха і людини.В подальшому потрібно надто багато сил, на перенавчання і забуття неприємних спогадів оформлених в інстинкти.
Я з Вами погоджуюсь.Але я про інше.
Мої попередні пташенята завжди починали самостійні польоти і життя з карнізу.На початках їм надавалася повна свобода, аж до моменту, поки самі не навчалися підлітати до клітки і харчуватися.До речі в мене тренером у різних поколінь поперемінно були і тато , і мама.
І тут є певна проблема, яка і породжує дикуватість.Особливо, коли популяція новачків-літунів швидко зростає.Сидіння годинами на карнізі і спілкування у своєму колі швидко призводить до усунення потреби в людині,забуття набутих навичок.
А як у Вас?
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 14 Бер 2018, 21:29

Якщо чесно, то це не дуже схоже на проблему. Якщо майбутні власники будуть займатися з птахом, то ніяк він чи вона диким не стане. Як на мене, то вибір птаха теж потрібно поважати. Хоче посидіти в стаї, то чому б і ні. Тим паче їм зараз все цікаво, тому не думаю, що птахам буде цікаво тільки сидіти весь час подалі від власника. І не думаю, що тільки птаха повина проявляти інтерес до спілкування з майбутнім власником, так само і сам власник має проявляти інтерес до проводження часу з птахом. В мене самка корелли і вона все ж таки трохи дикувата, але це ну ніяк не заважає їй сидіти вечорами на моніторі і спостерігати, що я роблю, але якийсь час їй потрібно побути з іншими птахми, там погризти щось. Якщо дивлюся якийсь фільм, то вона разом зі своєю парою без проблем може полазити по мені.
Проблема це чи ні, це вже на розсуд майбутнього власника, але так чи інакше треба давати пташці особистий простір.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: dzjobka   Ср 14 Бер 2018, 21:08

Ну що ж замотався.І звичні життєві проблеми і мої улюбленці.
Прийшов час розставатися із старшим поколінням пташенят.Ох, важко було, але довелося.
Це важка тема-тому поки про це не розповідаю.Треба часу.
Маю надію, що нові друзі моїх пташенят знайдуть із ними спільну мову інакше завжди готовий прийняти їх назад.
Молодше покоління почало вчитися літати і навіть пробує вміст годувальнички.Правда маму всеодно продовжуєм активно тероризувати- так смачніше.
А от тут є тема для дискусії.Як краще.
Ми малі і краще злітаємо у верх.Вниз плануємо невміло.Але всеодно любимо карніз для штор.
У нас перша гордість і перші прояви характеру.Тому спуск вниз категорично з допомогою мого пальця чи палички, дуже акуратно.Інколи ми знову втікаємо на карниз , тоді все по новому і з великою делікатністю і тактом, майже гра і без примусу.
Все таки важливо добитися витримування певного режиму-прогулянка з польотами і знову клітка чи вольєр, мабуть заради майбутніх друзів наших пташок.Власне на цьому етапі дуже легко втратити звязок із птахами і тоді їхня жага самостійності може перетворюватись на банальну дикість.Тоді у майбутньому їм буде важко.
Звичайно дружня компанія мами і решти родичів на карнізі вельми приємна і природня для птаха, але для людей, які отримають такого птаха буде дуже багато проблем.
Як Ви вирішуєте цю проблему?
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 14 Бер 2018, 20:12

Zoosvit пише:
Сподіваюсь ви будете не проти якщо я ваши пости перенесу в окрему тему, де будуть тільки ваши пташки? До речі, у своїй темі можно говорити про все що завгодно... Не порушуючі ПРАВИЛ Wink
Як ЇЇ назвати?
Прошу вибачення, що зник-замотався.
Дуже шкода , що в Україні мало сайтів присвячених птахам і зокрема цьому чуду природи-папугам.
Не знаю , як краще, але можливо, враховуючи , малу кількість відвідувань, не поспішати подрібнювати теми?
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 02 Бер 2018, 21:09

Сподіваюсь ви будете не проти якщо я ваши пости перенесу в окрему тему, де будуть тільки ваши пташки? До речі, у своїй темі можно говорити про все що завгодно... Не порушуючі ПРАВИЛ Wink
Як ЇЇ назвати?

Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 02 Бер 2018, 21:04

Ні чого, поперше я також не дуже справлялась із цими форумними "премудростями" )))

Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 02 Бер 2018, 21:01

Zoosvit пише:
Шановні колеловоди.
Exclamation  По перше хочу нагадати що за [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] посилання на інші ресурси можуть бути виключно закритого типу.
Так, як я зробила вище.
Exclamation  Що до обговорення кільцювання є окремий розділ [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]  З'ясовуйте все що стосується кілець саме в ньому
Exclamation  Будь ласка, не копіюйте весь пост співрозмовника - це дуже заважає нормальному сприяттю розмови. Залишайте лише те на що ви хочите звернути увагу.

Прошу вибачення. Намагаюся поводитися правильно. Дякую за поправки.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 02 Бер 2018, 20:57

Шановні колеловоди.
Exclamation  По перше хочу нагадати що за [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] посилання на інші ресурси можуть бути виключно закритого типу.
Так, як я зробила вище.
Exclamation  Що до обговорення кільцювання є окремий розділ [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]  З'ясовуйте все що стосується кілець саме в ньому
Exclamation  Будь ласка, не копіюйте весь пост співрозмовника - це дуже заважає нормальному сприяттю розмови. Залишайте лише те на що ви хочите звернути увагу.

перемир\'я  Мені не подобається робити зауваження - віддаю перевагу спілкуванню про наших улюбленців, але ваши пости будуть відреаговані згідно ПРАВИЛ

Dzjobka пише:
Я не є членом оргаганізації і не не займаюся професійним розведенням та збутом, отже навряд можу претендувати на кільця стандарту COM"

Організація Зоосвіт об'єднує любителів птахів різного напрямку, птахів що розводяться в умовах неволі. Члени організації люди, що об'єдналися заради сприяння збереженню та покращенню генофонду екзотичних, декоративних, співочих та інших птахів. Вони займаються племінним розведенням, спираючись на досвід  міжнародної спільноти орнітологів.  
Члени організації  не розводять птахів заради збагачення та поповнення пташиних ринків.
Стати членом організації може кожен, навіть якщо у вас зовсім немає пташок  Wink

Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 01 Бер 2018, 17:24

Стати членом організаціїї теж не є проблемою на сьогодні, там же можна і замовити кільця на слідуючий сезон наприклад. Але з твердженням зі статті, що якщо людина має всього одну пару птахів, то не має сенсу кільцювати пташеннят, я все ж таки не згодна. Будь-якого птаха є сенс кільцювати, гірше від цього не буде це 100%.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 01 Бер 2018, 16:48

Я не є членом оргаганізації і не не займаюся професійним розведенням та збутом, отже навряд можу претендувати на кільця стандарту COM
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 01 Бер 2018, 15:18

Ну наскільки мені відомо то кільцюють пташеннят корелл на 7-9 день, бо в цей час можливо надіти кільце без травм і менше шансів, що воно спаде. А ось до чого тут аналізи мені не зрозуміло. Я не можу сказати, що місто, у якому я живу дуже велике (я з Миколаєва) і в нас також немає лабараторії, де можна сдати аналізи птахам, та якщо є потреба сдати аналізи, то це зараз робиться без проблем за допомогою пошти. Ви збираєте потрібний матеріал і відправляєте у лабораторію поштою.
Просто якщо ніхто не буде займатися розвитком птахівництва в Україні, то воно і зупиниться. Уявіть як було б добре, якщо в нас пропали б пташині ринки, де полумертві папуги продаються з усім "букетом" хвороб, якби птахів не продавали в зоомагазинах, а кожен птах стояв би на обліку. Зараз, як на мене, є всі шанси цього досягти, не швидко, але можливо. А знайти людей, які дійсно люблять птахів, важко. Отож, кожна така людина зараз потрібна і може змінити деякі речі, навіть просто кільцюючи пташеннят.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 01 Бер 2018, 12:25

Linda пише:
Навіть якщо у вас не розплідник, то є сенс кільцювати ваших птахів. У такого птаха можна встановити походження, можна встановити хто є заводчиком, буде можливість у разі чого вивезти легально за кордон. Десь місяць тому моя знайома знайшла нерозлучника на вулиці. І ось якби було кільце у цієї птахи, то знайти заводчика, а потім і власника не було б великою проблемою. Тим паче замовити кільця є де.
Я погоджуюсь із Вами.
Але поки для себе не вияснив всіх правил цієї процедури.
Я наприклад, проживаю в маленькому містечку, можливості здати аналіз, навіть на орнітоз, у нас немає.
Наскільки мені відомо, відводиться якийсь період часу(не то 5, не то 8 днів), на цю процедуру.Якщо період проходить, то кільцювати не можна.
Кільцювання- це цивілізовано, легше підібрати пару своєму улюбленцю, взяти із собою за кордон.
А в нас навіть у магазинах птахи не кільцьовані.
Правда , маленьке містечко має і свої переваги, в тому плані, що восени був випадок, завдяки місцевому форуму втікача знайшли і повернули господарям за кілька годин)
Та і не заводчик я- просто полюбив цих дивовижних тварин!
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 28 Лют 2018, 17:34

Навіть якщо у вас не розплідник, то є сенс кільцювати ваших птахів. У такого птаха можна встановити походження, можна встановити хто є заводчиком, буде можливість у разі чого вивезти легально за кордон. Десь місяць тому моя знайома знайшла нерозлучника на вулиці. І ось якби було кільце у цієї птахи, то знайти заводчика, а потім і власника не було б великою проблемою. Тим паче замовити кільця є де.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 28 Лют 2018, 11:47

Linda пише:
А у вас пташенята мають кільця?
Ні!Просрочили період, наскільки я розумію)А якщо щиро в мене ж не розплідник, тому і не кільцюю.Я знайомим роздаю.Розкажіть якщо знаєте про всі правила кільцювання для корел. це буде всім цікаво.
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 27 Лют 2018, 17:46

А у вас пташенята мають кільця?
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 27 Лют 2018, 01:31

Dzjobka пише:
Linda пише:
А малий в центрі хіба не перламутовий? Мені перламутовим здається. Може тільки один з батьків несе корицю, тому вона могла не виявитися візуально у малюків.[/quote
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] цікаво подивіться
Ми ростемо.Перші четверо годувалися поперемінно обома батьками.Навіть татусь більше старався.Проте на другій пятірці тато чомусь відсторонився взагалі.Мамусі важко-навіть зони знищеного піря довкола дзьобика помітні, але мама старається.Одна надія, що незабаром почнемо самі вилазити і потрохи будемо їсти.
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Нд 25 Лют 2018, 14:46

Так, перламутровий та кориця це рецесивні гени.  Якщо самка і несе один з цих генів, то він обов'язково проявиться візуально, бо на її Y хромосомі не може бути генів, які впливають на колір птаха, а отже нема генів, що перекриють рецесивні гени на її Х хромосомі. А ось оскільки у самця ХХ хромосоми, то на одній із них може і є рецесивні гени кориці або перламутра. Птешеня по центру дійсно виглядає перламутровим і якщо мати цього пташення не є візуально перламутровою, то пташеня самка.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Нд 25 Лют 2018, 09:29

Linda пише:
А малий в центрі хіба не перламутовий?
Мені перламутовим здається. Може тільки один з батьків несе корицю, тому вона могла не виявитися візуально у малюків.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] - кому цікаво подивіться.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Нд 25 Лют 2018, 09:24

Linda пише:
А малий в центрі хіба не перламутовий? Мені перламутовим здається. Може тільки один з батьків несе корицю, тому вона могла не виявитися візуально у малюків.
Піря під лупою не розглядав-підросте побачимо)
Називаю плямистиком узагальнено-чи це буде перламутровий чи строкатий все проявиться.Мені зрештою не принципово-всеодно красиво.
Просто як я розумію і перламутр і кориця закладаються рецесивними генами, отже і виявляються лише, як лютіно, при відсутності домінантних генів.Мабуть всі можливі комбінації рецесивних генів природа моїх птахів вже продемонструвала, хіба що варіант кроссинговера)[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Сб 24 Лют 2018, 22:41

А малий в центрі хіба не перламутовий? Мені перламутовим здається. Може тільки один з батьків несе корицю, тому вона могла не виявитися візуально у малюків.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Сб 24 Лют 2018, 22:26

Linda пише:
Малюки просто супер! А пташеня в центрі на передньому плані взагалі фотомодель.
Дякуєм за компліменти!Мабуть буде плямистик!
У нас не спеціально получилося дві кладки підряд.Батькам-Дзьобці 2,5 роки, Річику 1,5.В першій кладці було 7 яєць і четверо пташенят( природний сірий -2, лютінка, і лютіно з сірими пасьмами на крилах), в другій кладці-6 яєць і пятеро пташенят( більш строката популяція, але очевидно будуть плямистики, природні сірі і одна лютінка).Зрозуміло, що лютінки мають бути дівчатками. Це добре-красуні з червоними очками і дуже спокійним характером.Очевидно наш сірий татусь виявився розщепленим з лютіно-геном.
Але дві кладки, мабуть гарантують відсутність сюрпризів із генами кориці чи перламутровими.
Таке от знайомство із нами і нашою генетикою.
В подальшому розповім про характери, звички і наші веселощі та незгоди.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   

На початок Донизу

Мое серое чудо с хохолком
На початок 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: КОРЕЛИ (НІМФИ) :: Знайомтесь - мій чубатий улюбленець-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Блог - безкоштовно