НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Мое серое чудо с хохолком

Донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
Dzjobka

К-ть повідомлень : 34

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 11 Квіт 2018, 22:44

Ми так звикли.Хочемо бути поруч-найкраще сидіти на плечі, на крайній випадок-поруч на кріслі, чи інших меблях і обов`язково всюди встромити дзьобика.У нас звичайно і багато інших справ і тоді ми можемо ними позайматися, але людину ми всеодно бачимо і слідкуємо.Часом нас залишають закритими( добре що нас багато і нам не так сумно), але з людьми нам дуже добре!
На початок Донизу
Linda
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 65

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 10 Квіт 2018, 20:48

Мене не було біля пташечек один день, бо я за новими палочками (дровами я би сказала Іронічний сміх ) для них їздила.
На початок Донизу
https://www.facebook.com/zoosvit/
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 10 Квіт 2018, 18:29

Нам поруч мало-ми хочемо брати активну участь в приготуванні свят!А якщо нас залишають самих на цілий день ми потім сильно ображаємось і помста наша страшна)))
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пн 09 Квіт 2018, 20:27

Майже всі вихідні дні сиділа з пташечками, так що уваги вистачає) А так, мої спокійно себе почувають у разі якщо мене немає поруч 2-3 дні.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: У нас Свята(   Пт 06 Квіт 2018, 18:55

У нас Свята-ми трохи обділені увагою і можливостями( Людям весело і радісно, а пташкам не дуже, хоч на дворі весна і ми чуємо спів інших пташок, нам радісно світить сонечко і вже значно тепліше, бруньки з гілочок теж більш запашні і смачніші.Але наші друзі люди такі заклопотані!
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Нд 01 Квіт 2018, 19:34

Пояснювали і будемо пояснювати- ми ж їх любимо!
Це безсумнівно!
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 30 Бер 2018, 17:27

Все ж таки треба продовжувати пояснювати людям як поводитися з птахою, бо без пояснень нічого не зміниться.
Каюсь, коли купила Кузю (корелла, самець), то випустила через три години з клітки, бо він почав бігати з одного кутка клітки до іншого. Нікуди не врізався, мене не боявся, просто сів на картину на стіні, а потім я його звідти спокійно зняла (на руку сів). Але так робити все ж таки не треба, такі спокійні і ручні як мій Кузя це напевно нонсенс)
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 28 Бер 2018, 21:05

Дякую за підказку.
Щоправда стосовно неадеквата надто різко.
Що поробиш, якщо люди не люблять вчитися на власних помилках, зарозумілі і пихаті.
Скільки не кажу:"Не випускайте птаха з клітки-хатки поки не навяжете з ним контакт!" і що - помагає?!
Ну всім треба на третій - пятий день птаха випустити, бо йому сумно.
А там вже починається- биття об скло, падіння за меблі, гра в птахоловів з рушниками, сидіння добами подалі від нових друзів, перші образи, страх, зневіра людей.
Як лиш не доводжу і не розяснюю, що птаху не сумно, в нього не депресія- він вивчає нове власне помешкання, свій новий світ і нових друзів.Вони розумники, тож швидко опановують свою паніку і зовсім не медитують над власним кульбітом долі, а активно вирішують , як краще використати нове становище.
І тут би допомогти, як розумній істоті, а не милість давати.Але ж ми царі природі!Ну хто із нас погодиться, що у птаха співвідношення маси мозку до маси тіла, як у людей чи дельфінів?!
А ще хочеться побачити, як птаха літає!Людина має купу років, вищу освіту, але думає, що його птах літає якось особливо!Так, виходить особливо-переляканий, не знаючи простору, а часом ще і не достатньо володіючи власним польотом гепаємось по-справжньому, часто до крові, часом оббиваючи дзьоби.
І за декілька днів, люди часто вперто повторють експеримент і починають дзвонити, як лікувати.
Що поясниш?!Що спробуйте самі скочити із шафи чи з розбігу вдартеся об стіну чи дзеркало, можливо думки проясняться?!
Але все повторюється і повторюється!Знову і знову!Люди-неадекват і нічого із цим не поробиш!
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Сб 24 Бер 2018, 21:47

В такому випадку розповідайте людям чому саме котика чи собаку не слід підпускати до птаха. Помітила, що якщо пояснювати у стилі "у котика є інстинкти хижака", то люди ображаються (типу як це так, мого улюбленого котика ображають і ніякий він не хижак) і не слухають. По-перше, тут справа навіть не в тому, що котики є хижаками. Мій котик супер спокійний, але ну є така особливість у всіх котиків, що вони хочуть гратися і це нормально. Котик і не хоче поранити птаха або вбити, просто хоче грати з "літаючою іграшкою", а така гра може призвести до смерті. По-друге, у котиків є свої бактерії, що можуть нашкодити птаху. У мого котика є така звичка як вилизувати майже всі іграшки, або нових людей. Якщо він облизне птаха, то нагородить останього чудовим "букетом" бактерій, що теж може вбити пташечку. Маленька подряпина у птаха від котика теж може призвести до смерті, бо також у організм птаха таким чином потрапляють бактерії. Якщо на нових власників не діють пояснення, чому не може птах та котик контактувати, то знайдіть в Інтернеті фотографії папуг на яких напали "супер спокійні і добрі" котики. Якщо і це вже не діє, то як на мене людина просто не адекват, а отож і птаха в такі руки я б не віддала.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Сб 24 Бер 2018, 19:34

Дякую за розповідь.Для мене завжди тривожно , коли змушений віддавати птаха в родину з котом.Завжди відмовляю, але завжди це майже марно.Люди впевнені, що саме їхній котик єдиний котячий вегетаріанець і чи такий собі котячий Чехов- найінтелігентнший індивідум.До пори до асу все мирно проходить.Але хижак є хижак-його і винити немає за що
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 23 Бер 2018, 19:15

Кузя (самець корелли) намагається підійти якомога ближче до кота і заспівати йому, а Марті просто цікавий сам кіт і вона теж лізе до нього. Ну і звісно я їх не підпускаю до кота. Доводиться прибирати котика в іншу кімнату, коли птахи гуляють. При мені кіт нормально на птахів реагує, хоча помітно, що сприймає їх як літаючі іграшки, тому і прибираю його в іншу кімнату. Як би він повів себе з птахами наодинці я не знаю, напевно, що захотів би погратись з ними, що було би летально для птахів.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 23 Бер 2018, 18:40

От бачите, який цікавий досвід!А Ви кажете, що немає цікавого, за що би можна було написати!
Мабуть така відвага-ще один доказ спорідненості із какаду.
А як саме вони кота доймають і як призвичаїївся Ваш сірий бандит до такого сусідства?
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 23 Бер 2018, 17:01

Не хочу розчаровувати, та от у хвилястиків інстинкт самозбереження сильніший чим у корелл, бо саме корелли лізуть як ненормальні до мого кота (ніякого близького спілкування котика та птахів не допускаю). А от хвилястики ще ніколи не лізли до кота.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Пт 23 Бер 2018, 07:31

Дякую, що ділитесь досвідом і знаннями!
Я , так і передбачав, стосовно співжиття корел з хвилястиками.Власне хвилястики папуги рухливі і значно активніші, а ще проявляюють неабияку зацікавленність до всього. що їх оточує.В мене кота немає-ні. Це категорично!Це не ненависть, колись були коти і собаки вдома.Але нажаль не можу їм створити досить комфортні умови.Я це до того, що хвилястики зі своєю цікавістю, часом можуть втрачати обережність і доймати котів.Щось схоже є і в какариків.
Маю давню мрію теж збільшити свою австралійську колонію.
Мої корели, незважаючи на те , що особливо зранку проявляють неабияку рухливість. в цілому справжні лінивці-якщо є можливісить покататись на моїх плечах. а не літати-виберуть перше.От посидіти, причепуритись, походити і позаглядати у всіці куточки-це так.Вони навіть просипаються не раніше восьмої ранку.Тому зовсім відсутні проблеми, як жаліються інші з тим. що птахи з перших променів сонця не дають спокою.Та і вдень вони люблять надутися і сидіти із закритими очима-ну звичайно. якщо вдома не відбувається щось цікаве для них.А так, то вони у всьому-чи то прибирання. чи приготування їжі. страшенно любимо "друкувати на ноуті"-МЕНІ ЩОБ НАВЧИТИСЯ ЗНІМАТИ КЛАВІШІ ТРЕБА БУЛО БІЛЬШЕ ЧАСУVery Happy , а ще більше пописати ( особливо якщо бачимо олівець) ) і почитати ( нас більше папір цікавить, але це їм не дають). Навіть не уявляю. що буде. якщо ще добавляться хвилясті провокатори Smile? !
А ще цікаво. як поведе себе наш тато Річик, коли помітить хвилястого героя-коханця?! Neutral
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 22 Бер 2018, 20:04

Я відправила ссилку у приватні повідомлення на магазин, де я купила матеріали для вольєру. Я сама з Миколаєва, тому матеріали до мене доставляли з Києва Новою Поштою.
Вольєр розміром 2,4*1,4*0,8 метри, тому хвилястики з кореллами нормально уживаються. Ніколи не було бійок, кожна пара зайнята своїм ділом. Якщо хвилястики і достають корелл, то це виявляється лише в тому, що самець хвилястика підлітає до самки корелли та починає співати, намагаючись підійти якомога ближче. Зате ні один птах в силу того, що живуть у такій "стайці", не сидить цілий день без руху.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 22 Бер 2018, 19:45

ТА Ви все вірно пишете.Якщо нас довго нема, то мабуть у вольєрі їм комфортніше.Просто я з невеличчкого містечка -  є руки, вміння, профільна сталь, а от із алюмінієм важко.Наразі все перешукав- не популярний це матеріал.Хоча ціна на профіль і не є катастрофічною.
Але раз сказали люміній, значить будем шукати люміній) і як доставити.
Розкажіть краще як хвилястики уживаються з корелами?
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 22 Бер 2018, 12:38

Як на мене, то краще матеріалу для вольєру за алюміній немає. Він легкий, з ним легше працювати і він не іржавіє.
А з приводу вольєру для 4-х птахів, то для мене важливо, щоб у них була можливість вільно рухатись і літати. Я не весь час вдома, тому птахи не весь час мають можливість літати в кімнаті.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Чт 22 Бер 2018, 06:58

Стосовно вільхи-це дерево яке росте навіть на заболочених ділянках, біля річок.
Стикався з прикладом, що раніше підлогу в стайнях мостили власне вільхою. щоб не бетонувати.Худобі було тепло. це ж не на бетоні лежати.Досить довговічна навіть без обробки і ніякої мови про плісняву.
Фанера це інакше, тим більше сучасного виробництва.
Корели і дерево проблема, бо птахи можуть його гризти, отже жоден виз захисту деревини не підходить-
алкід , акрил чи ацетон-це все вороги.І навіть воскування проблематичне.
Хороший варіант кераміка, хоч мабуть і холодний( та і технічно досить складний) і варіанти з додаванням граніту теж проблематичні через можливість родонових виділень.
Отже метал -це те, що реально підходить.Мабуть доведеться тратитися на нержавійку.Латунь швидко окислюється і потребуватиме регулярної чистки.І звичайно ціна- наші люди по хліб на таксі не їздять.
А ЩО СПОНУКАЛО вАС ДЛЯ 4 ПТАХІВ РОБИТИ ВОЛЬЄР?В мене в один момент було 11, правда, коли я вдома, то птахи літають.Їх закритими втримати майже не реально.Звичайно це потребує зусиль з дотримання чистоти, але квартира лише виграє від цього.
Утримання у вольєрі всеодно мабуть передбачає прогУлянки?
Все мрію подивитися на співжиття корел і хвилястиків, але експериментувати трохи переживаю-боюся малі вже дуже будуть діставати більших.
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 23:52

А з приводу використання дошок у вольєрах ось зовсім не раджу. У вуличному вольєрі, який і був першим моїм вольєром, я використала лист фанери (1см. товщина), що згодом навіть при умові палючого сонця та вітру почав пліснявіти, а для птахів пліснява смертельна.. Добре, що побачила та прибрала дно. Залишився просто каркас, дно я вирішила більше до вуличного вольєру не кріпити.
Як на мене, то будувати вольєри для птахів з дерева це погана ідея. Їх дуже складно чистити, майже неможливо.
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 23:01

Поки що маю можливість утримувати чотирьох чудиків в пір'ях. Пара корелл та хвилястих Усмішка
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 22:53

добре, що не має іржі.Просто пташиний послід+різні речовини з палет- таки агресивна суміш для металу.
Але якщо витримує і не резонує , коли Ваші друзі щось скидають униз то це добре.
Скільки пташок зараз маєте?
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 22:35

Якось такої проблеми не помічала, іржі немає взагалі (т-т-т). Коли міняю пелети, то прохожусь пароочищувачем по дну. Якщо є якісь забруднення, то вологою мочалкою їх витираю та даю висохнути перед тим як знов засипати пелетами дно. В мене листи жесті оцинковані і все добре. Теж саме і з сіткою - вона оцинкована і іржі я не помічаю, хоча сітка і дно контактують з водою.
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 22:26

Просто істинний heavy metal!Під пелетами навіть оцинкований метал може ржавіти швидко та і підлога може нищитись.Ось цю загадку сам для себе вирішити не можу.Хотілося б із вільхи чи ясеня зробити, але цільної не зрощеної дошки 2,5 квадрати не можу наразі знайти
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 22:15

Дякую за компліменти)
Так як дно та бортики вольєру не несуть функції зміцнення конструкції (цю функцію виконує каркас), а повинні тільки утимувати наповнювач (пелети) та завадити розлітанню пір'я, то я просто на каркас заклепками прикріпила тонкі листи металу.
А на ковальське мистецтво мені часу вже не вистачить)
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 21:22

Безшумність я мав на увазі на етапі експлуатації вольєру.
А стосовно технології прийміть від мене респект-бо так як Ви описали, це просто космічна технологія!
Ви часом ковальським мистецтвом не володієте?!Ну це жарт по-доброму, не сприймайте погано.Просто справді здивували.
А вольєр справді космос!Моя повага!
А як дно зробили?Теж є якісь ноу-хау?
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 16:47

Безшумно це не про профіль та пластикове з'єднання))) Я витратила всі вихідні (десь з 10 ранку і до 19 вечора), щоб зробити каркас і це зовсім не безшумно. Пластикові з'єднання треба вбивати в профіль молотком (щоб не пошкодити профілі молоток я брала з гуми) . Я не знаю як мої сусіди витримали два дні шума, поки я збирала каркас, вони навіть жодного разу не стучали в двері) А потім ще десь 4 дні, щоб прикріпити сітку до каркасу за допомогою заклепок, під які треба спочатку просверлити отвір. Отож, днів 6 я не давала спокою сусідам зі своїм вольєром)))
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 15:05

Алюмінієвий профіль на пластмасових зєднанях -хороша ідея.Гігієнічно. довговічно, безшумно і мабуть для здоровя добре!Дякую за ідею!
На початок Донизу
Dzjobka

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Ср 21 Бер 2018, 15:00

Було так!Але чомусь мамусі такі модні зачіски не сподобались і вона вирішила, що мабуть зарано нам ще бути такими стильними.А були справжні корони)))[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Linda

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 20 Бер 2018, 23:09

Через мій голос ще й знижку на алюмінієві профілі зроблять))
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   Вт 20 Бер 2018, 21:29

Ти у нас знана майстриня вольєрів ))
Якщо треба збудувати вольєр самостійно, звертайтесь до Лізи - вона своїм таку красу збудувала клас

Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Мое серое чудо с хохолком   

На початок Донизу

Мое серое чудо с хохолком
На початок 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: КОРЕЛИ (НІМФИ) :: Знайомтесь - мій чубатий улюбленець-
Перейти до:  
Створити форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створити свій блог