НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Нова тема   ВідповістиЧастка | 

попугай Жако

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
iris0405
Гість

СтворюватиТема: попугай Жако   Пт 22 Лист 2013, 20:48

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста в каком питомнике можно купить выкормыша Жако (здорового и с документами)? Спасибо
На початок Донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Пт 22 Лист 2013, 21:27

iris0405 пише:
Здравствуйте!
Подскажите, пожалуйста в каком питомнике можно купить выкормыша Жако (здорового и с документами)? Спасибо
У нас в организации есть заводчики жако.
Я думаю что они на Ваше сообщения обязательно откликнутся.
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2079

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Сб 23 Лист 2013, 08:37

На початок Донизу
divabo

К-ть повідомлень : 3

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Пн 04 Вер 2017, 19:09

Доброго всім дня. Ми шукаємо хорошого хазяїна для нашого папуги Альберта.  Ми придбали його у 2012 році на прохання доньки. Але у неї стосунки з птахом не склалися. Для мене птахи - це складно. Тим більше, що маю 6 котів, то ж турботи достаньо. Чоловік з ним грається, але немає часу, та й, мабуть, розуміння, як правильно виховувати птаха. А зараз ми живемо на два міста і це дуже тяжко для птаха. Хочеться знайти для нього хорошого люблячого друга й власника. Наш жако - україномовний.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Пн 04 Вер 2017, 23:28

Україномовний папуга це дуже добре Wink
Що означає "шукаємо хорошого хазяїна"? Вихочете віддати птаха, а значить ретельно підбираєте йому нову достойну родину чи продати, тоді річ про "хорошого хазяїна" не ведеться бо хто заплатив, той і забирає?

divabo

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Вт 05 Вер 2017, 09:25

Головне для нас - це щоб знайшлася людина, яка дуже любить і розуміє птахів. Бо я випускаю його й озираюся, боюся. Він то чоловікові вухо розідрав, то мене під оком цапнув... Він або дуже характерний, або ми зовсім ніякі. Отже терпіння до нього треба буде багато. А ще він дуже всього боїться: не можемо привчити до іграшок, драбинок, дзеркалець тощо. Тому ми готові продати за символічну ціну. Але хочеться бути впевненими, що він коханий і щасливий. Бо він же ні в чому не винен і, як і кожен, має право на щастя. Я, взагалі, схильна до всього ставитися відповідально. Але відповідальність - це одне, а натхнення - це зовсім інше.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Вт 05 Вер 2017, 10:29

Ларисо, відкрийте окрему тему про вашого птаха.
Розкажіть про нього більше - який він, що йому подобається, що дратує, покажіть його красу і можливо знайдеться той хто шукав саме його.
Доречі, чи є на птаха документи, чи робили ви аналіз ДНК по визначенню статі вашого вихованця?
Це важливо, адже Африканський Сірий це папуга що входить до першого додатку CITES.

divabo

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   Вт 05 Вер 2017, 10:43

На птаха є ветеринарне свідоцтво. Аналіз ДНК не робили, бо, навіть, і не знали про таке. Ми самі з м. Кривий Ріг. І можу сказати, що ветеринари там не можуть впоратись з папугою. Є одна жінка, вона була ветеринаром, а зараз має зоомагазин. Але якщо їй щось не сподобалось у спілкуванні з вами, то птахом вона займатися не буде. Дуже характерна (мабуть, тому й перестала бути ветеринаром). Тому ми займалися ним, як могли. Нам просто сказали у магазині, що це хлопчик.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: попугай Жако   

На початок Донизу

попугай Жако
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: ПАПУГИ :: Ара, Амазони, Какаду, Жако, Еклєктуси-
Нова тема   ВідповістиПерейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Ваш новий блог