НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
slavik

К-ть повідомлень : 16

СтворюватиТема: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.   Ср 06 Лист 2013, 04:52

Сама більша виставка у Європі та світі.  74- Міжнародна орнітологічна  виставка, яка відбудеться   в Fiere ді Реджо-Эмилия з[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] 17 (23) листопада по 24.11. 2013 року. Представлена в якості екстраординарна. Тільки подумайте про данні в минулому році: більше 22000 птахів на дисплеї ( офіційно зараховані в конкурсі), 1500 міжнародних заводчиків, 600 учасників, 12 країн представлені і число відвідувачів в 2011 році вийшло за межі 30 000 чоловік. Орнітологічна виставка розширилась в цьому році більше чим 22 000 квадратних метрів виставочної  площі.[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Бажаючі поїхати пишіть на email:yariidido@mail.ru
Допоможу у купівлі і перевезенні птахів по замовленню.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2082

СтворюватиТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.   Ср 06 Лист 2013, 16:43

Слава, спасибо за информацию! Очень хочется посетить выставку такого уровня, но увы, работа.... Надеюсь на твой фоторепортаж, хоть этим нас побалуешь.

Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 134

СтворюватиТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.   Вт 19 Лист 2013, 18:20

Слава, здравствуйте.
Я так понимаю у вас есть возможность мотаться на такие мероприятия. Я бы с радостью составил компанию, но держит работа.
Можете сориентировать по цене? Интересует стоимость племенной пары корелл Whiteface
(Приблизительная цена + стоимость ваших услуг)
На початок Донизу
slavik

К-ть повідомлень : 16

СтворюватиТема: Реджо-Емілія-2013   Вт 19 Лист 2013, 21:14

Вибачайте, але я не спеціаліст у вашій категорії птахів.
Якщо ви договоритись з заводчіком то я можу привезти.
На початок Донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.   Вт 19 Лист 2013, 21:40

slavik пише:

Якщо ви договоритись з заводчіком то я можу привезти.
Да Слава очень порядочный человек.
Я заказывал продукцию через Славика,
пришло все точно и в нужные сроки.
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.   

На початок Донизу

74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ВИСТАВКИ, СЕМІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ :: ОРНІТОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ-
Перейти до:  
Бесплатные форумы | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створіть блог!