НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Олександр Я.
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 32

СтворюватиТема: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    Чт 13 Січ 2011, 13:27

НКРЕ підвищила тарифи для населення, яке щомісячно споживає понад 150 кВт/годину електроенергії - без електроплит і / або електроопалення, а також понад 250 кВт-година - з електроплитами та / або електроопаленням на 30% з 1 лютого 2011 року.

Відповідне рішення комісія прийняла на засіданні, повідомляє агентство "Українські новини".

Комісія переглянула тарифи для населення з метою їх поступового приведення до економічно обгрунтованого рівня, а також обмеження практики перехресного субсидування побутових абонентів за рахунок промислових та інших категорій споживачів.

Згідно з рішенням комісії, застосування нових тарифів буде здійснюватися тільки для тих обсягів електроенергії, які були спожиті понад встановлені граничних рівнів - тобто на спожиту понад 150 і 250 кВт-год відповідно.

Своїм рішенням комісія підвищила тариф на електроенергію, що відпускається для населення, на 7,31 коп / кВт-год до 31,67 коп / кВт-година.

Крім того, тарифи для населення, що проживає в сільській місцевості, підвищаться на 6,75 коп / кВт-год до 29,25 коп / кВт-год, для населення, що проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами - на 5,61 коп / кВт-година до 24,34 коп / кВт-год.

Також НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію, що відпускається населеним пунктам, на 7,09 коп / кВт-година до 30,73 коп / кВт-година, населеним пунктам у сільській місцевості - на 6,53 коп / кВт-година до 28,31 коп / кВт-година, а населеним пунктам з будинками, обладнаними електроплитами, електроопалювальними установками - на 5,4 коп / кВт-год до 20,4 коп / кВт-год.

У той же час тарифи залишаться на колишньому рівні незалежно від обсягів споживання для таких категорій населення: населення, яке проживає в багатоквартирних будинках населених пунктів, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання - зараз тариф становить 18,72 коп / кВт-годину; для багатодітних сімей, які виховують 3 і більше дітей; прийомних сімей; для дитячих будинків та гуртожитків сімейного типу.

Востаннє НКРЕ переглядала тариф на електроенергію для населення 20 липня 2006 року, підвищивши їх на 25% з 1 вересня 2006 року.

Згодом комісія мала намір ввести диференціацію тарифів на електроенергію для населення залежно від обсягів її споживання.

Так, 19 березня 2009 року НКРЕ підвищила тарифи на електроенергію для населення, яке споживає щомісячно понад 400 кВт-година, в 3,13 рази, або на 51,9 коп / кВт-година порівняно з нині чинними до 76,26 коп / кВт -год (з ПДВ) з 1 квітня 2009.

Незабаром Кабінет міністрів звернувся до регулятора із проханням скасувати це рішення, що НКРЕ і зробила.

джерело

P.S. Слів немає, самі матюки. Тому від себе можу додати тільки одне:

ГЕТЬ АНТИНАРОДНУ ХУНТУ ЯНИЧАР !

На початок Донизу
https://www.facebook.com/yanytskyi
Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    Чт 13 Січ 2011, 16:24

Да-с, все, как рассказано в фильме "Дух времени. Часть 2"... Вдохновляющего мало..
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2079

СтворюватиТема: Re: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    Чт 13 Січ 2011, 16:44

Самое обидное, что Украина производит такое количество электроэнергии.... хоть попом жуй лють Но тем не менее, власть имущие позволяют себе наживаться не только на "росийском" газе , но и на нашей собственной электроэнергии. зневага Мы сами ее производим и сами себе втюхиваем по баснословным ценам (о продаже за гранцу - промолчу....)

Forwardmajor

К-ть повідомлень : 19

СтворюватиТема: Re: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    Чт 13 Січ 2011, 16:59

Да уж, себестоимость производства электроенергии в установлении цен явно не являлась решающим фактором. ИМХО! вибач засранця
На початок Донизу
http://chernihiv-zoo.at.ua/
Олександр Я.
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 32

СтворюватиТема: Re: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    Пт 14 Січ 2011, 11:21

Zoosvit пише:
Самое обидное, что Украина производит такое количество электроэнергии.... хоть попом жуй лють ...

Так і я про це. Ми взагалі можемо навіть замість газу електрику використовувати. А вони ціни піднімають.зневага2
Але найстрашніше в цій ситуації те, що це не останнє подорожчання.
Заплановано, що до серпня планується вийти на рівень майже 80 копійок за кВт.
Вчора якесь чмо по телевізору заявило, що бідні українці більше 150 к Вт не витрачають. Це повна брехня.
Я не належу до заможних людей, але в мене в місяць нагорає 320-360 кВт. Тому що вже вісім років як в квартирі стоїть електричний бойлер. Коли почались проблеми з гарячою водою,хотів поставити газову колонку, але дозвіл не дали.
Тому й вимушений був бойлер купляти.
Мені тепер що, від гарячої води взагалі треба відмовитись на догоду цим мудакам? не розумію
На початок Донизу
https://www.facebook.com/yanytskyi
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%    

На початок Донизу

Тарифи на електроенергію для населення зросли на 30%
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ПОГОВОРИМО ПРО РІЗНЕ :: ПРО ВСЕ НА СВІТІ :: РОЗМОВИ ПРО ЖИТТЯ-
Перейти до:  
Бесплатные форумы | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Безкоштовний блог