НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 96

СтворюватиТема: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Чт 06 Січ 2011, 15:17

Якщо Вас не влаштовує робота форуму або модератора і у вас є відгуки чи зауваження,

то у Адміністратора можна попросити роз'яснення у даній темі.

Рішення Адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для модераторів.

Рішення Адміністратора по питаннях правового ведення форуму, тематичної спрямованості, дизайну,

форм надання інформації, програмного забезпечення ОСТАТОЧНІ,

і після ухвалення ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.

На початок Донизу
http://zoosvit.ukrainianforum.net
anthony

К-ть повідомлень : 146

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Нд 09 Січ 2011, 10:59

На форумі не прикріплюється зображення до повідомлення: (Максимальный размер каждого файла: 0Мб)
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Нд 09 Січ 2011, 12:06

anthony пише:
На форумі не прикріплюється зображення до повідомлення: (Максимальный размер каждого файла: 0Мб)

Цей форум створений на платформі, яка на превеликий жаль має обмеження дискового простору.
Тому я раджу всім учасникам форуму прикриплювати зображення до повідомлень через РАДИКАЛ.
Як правильно це зробити, можна дізнатись ТУТ >>>>>

На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Нд 09 Січ 2011, 19:31

Добре було б зробити у меню головного сайту посилання на форум
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пн 10 Січ 2011, 08:35

anthony пише:
Добре було б зробити у меню головного сайту посилання на форум

Посилання на сайті обов'язково буде. Можливо, вже навіть сьогодні.

На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пн 10 Січ 2011, 16:19

я вот создал тему о кормлении птичек, поступили некоторые замечания. можно ли сделать так, чтобы я мог редактировать свои сообщения?
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пн 10 Січ 2011, 23:51

Так як я написав 30 постів - мене перенесло у групу "Активні користувачі". У мене зявилася можливість БАНУ КОРИСТУВАЧІВ!!!! Зробіть щось, такої можливості не потрібно давати користувачам!!!!

На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Вт 11 Січ 2011, 09:56

anthony пише:
Так як я написав 30 постів - мене перенесло у групу "Активні користувачі". У мене зявилася можливість БАНУ КОРИСТУВАЧІВ!!!! Зробіть щось, такої можливості не потрібно давати користувачам!!!!
Дякую, що повідомив! Погоджуюсь з зауваженням повністю.Тому зараз виправлю.

На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Вт 11 Січ 2011, 11:55

Нужно создать в форуме РОДЕНТОЛОГІЯ подраздел Шиншили.
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Вт 11 Січ 2011, 13:51

И еще нужно создать раздел Хомяки
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Вт 11 Січ 2011, 14:35

anthony пише:
И еще нужно создать раздел Хомяки

Такого розділу не буде. Про хом'яків можна писати в розділі ДРІБНІ ГРИЗУНИ.

На початок Донизу
Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Ср 12 Січ 2011, 08:01

А можно как-то изменить цвет непрочитанных тем? А то светло-зеленые мелкие буквы совершенно нечитабельны, пока не наведешь туда курсор и не сделаешь текст контрастным.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Ср 12 Січ 2011, 09:37

Говорящий попугай пише:
А можно как-то изменить цвет непрочитанных тем? А то светло-зеленые мелкие буквы совершенно нечитабельны, пока не наведешь туда курсор и не сделаешь текст контрастным.

Спробую щось зробити. Мені також колір не дуже подобається. Але поки що всі мої намагання змінити колір шрифту потерпіли фіаско.

На початок Донизу
Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Ср 12 Січ 2011, 13:33

О, отлично! Теперь все нормально. Спасибо!
На початок Донизу
Forwardmajor

К-ть повідомлень : 19

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Нд 16 Січ 2011, 13:32

Очевидно, что структура форума ( его разделы ) совпадает со структурой департаментов организации, и это логично. Структура самих разделов, их тематика и, соответственно, содержание также вполне понятны. Мое замечание касается следующего: в процессе деятельности организации, полагаю, будут возникать вопросы по поводу, как решения организационных вопросов, так и деятельности каждого из департаментов в структуре организации. Поэтому, возможно, в каждом из структурных разделов форума было бы целесообразно создать ветки или подфорумы, касающиеся деятельности и решения организационных вопросов конкретного департамента организации, где пользователи могли бы задать вопрос и получить компетентный ответ от руководства департамента или организации. Или, как альтернативный вариант - создать такие ветки для каждого конкретного департамента в подфоруме ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ раздела ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО "ZООСВІТ". В этом случае информация по вопросам и ответам о деятельности и решении организационных вопросов ВГО "ZООСВІТ" была бы более - менее систематизирована и облегчила при необходимости поиск нужной информации.

Следующее замечание: на мой взгляд, такой безусловно важный подфорум, как ВЕТЕРИНАРІЯ ТА ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ необходим не только в разделах ОРНІТОЛОГІЯ и РОДЕНТОЛОГІЯ, но и в остальных структурных разделах форума, либо объединить вопросы ветеринарии и содержания в остальных разделах так, как это сделано в разделах КІНОЛОГІЯ и ФЕЛІНОЛОГІЯ.

На початок Донизу
http://chernihiv-zoo.at.ua/
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2082

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Нд 16 Січ 2011, 20:43

Forwardmajor, при необходимости, Администрацией форума, будут созданы дополнительные разделы. На сегодняшний день загружать форум большим количеством пустых разделов считаем нецелесообразным.

наталі73
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 161

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 25 Лют 2011, 17:14

Можно ли сделать чтоб при неправильной регистрации автоматом "выкидывало" и человек не смог зарегестрироваться. А не потом уже зарегестрировангных участников удалять с форума.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 25 Лют 2011, 17:45

наталі73 пише:
Можно ли сделать чтоб при неправильной регистрации автоматом "выкидывало" и человек не смог зарегестрироваться. А не потом уже зарегестрировангных участников удалять с форума.

На жаль ні. Хоча б це зберегло багато нервових клітин адміністрації форуму.
Ви собі навіть уявити не можете, скільки разів в приватних повідомленнях адміни просили
власників видалених ніків дотримуватись правил форуму та заповнити свої профілі.

На початок Донизу
Володя

К-ть повідомлень : 10

СтворюватиТема: Реклама нижче шапки форуму   Пт 08 Квіт 2011, 16:58

Доброго дня. У мене таке питання. Чи можна оці три три рядки реклами, які висять нижче шапки форума, забрати якось під спойлер чи опустити вниз сторінки. Ця реклама викликає негатив у відвідувачів. Перше моє враження, коли зайшов на форум зіпсувала нікому не потрібна реклама. Я сюди зайшов поспілкуватись про птахів, а мені в очі сунуть тупу рекламу. З цим можна щось зробити чи ні? На мою думку, на солідному ресурсі немає всюди висіти реклама.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 17:17

Володя пише:
Доброго дня. У мене таке питання. Чи можна оці три три рядки реклами, які висять нижче шапки форума, забрати якось під спойлер чи опустити вниз сторінки. Ця реклама викликає негатив у відвідувачів. Перше моє враження, коли зайшов на форум зіпсувала нікому не потрібна реклама. Я сюди зайшов поспілкуватись про птахів, а мені в очі сунуть тупу рекламу. З цим можна щось зробити чи ні? На мою думку, на солідному ресурсі немає всюди висіти реклама.

Як це не прикро, але з цією рекламою нічого зробити не можна. Це один з недоліків безкоштовних форумів.
Єдина порада в цій ситуації, так це переглядати форум за допомогою браузерів Mozilla Firefox або SeaMonkey.
В них можна для боротьби з зайвою рекламою використовувати додаток Adblock Plus.

На початок Донизу
Володя

СтворюватиТема: Реклама   Пт 08 Квіт 2011, 17:23

Ну візміть такий ресурс як "Волнистый город" (між інчим там мене і запросили сюди). Він теж на безплатному хостингу, але реклами там у нас немає. Це політика сайту і адміністрація форуму принципово відмовилась від реклами. Точніше не відмовилась, а перенесла її вниз сторінки, де вона не кидається в очі. Все зручно і підігнано під користувача. Чому ви тут так не зробите?
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 17:53

Володя пише:
Ну візміть такий ресурс як "Волнистый город" (між інчим там мене і запросили сюди). Він теж на безплатному хостингу, але реклами там у нас немає. Це політика сайту і адміністрація форуму принципово відмовилась від реклами. Точніше не відмовилась, а перенесла її вниз сторінки, де вона не кидається в очі. Все зручно і підігнано під користувача. Чому ви тут так не зробите?

Володя, можливо з часом форум переїде на платний хостинг, тоді не буде уже ніякої реклами. А на цьому хостингу на жаль потрібно заплатити гроші, аби прибрати рекламу... Neutral

І до речі, зайшов я на ресурс вищезгаданий, там під шапкою теж є реклама.

Востаннє редаговано anthony (Пт 08 Квіт 2011, 17:55); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 17:54

Володя пише:
Пане Володимир!
Скажу чесно: я не знаю як це робиться.
Тому буду безмежно вдячний, якщо Ви поділитесь інформацією й підкажете як це правильно зробити.

На початок Донизу
Володя

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:00

anthony пише:
І до речі, зайшов я на ресурс вищезгаданий, там під шапкою теж є реклама.
Дайте, будь-ласка скріншот. Я щось її тут не бачу.
На початок Донизу
Володя

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:01

Admin пише:
Скажу чесно: я не знаю як це робиться.
Тому буду безмежно вдячний, якщо Ви поділитесь інформацією й підкажете як це правильно зробити.
Я скажу нашому адміну щоб заглянув до вас і допоміг.
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:05

Володя, віповідь надіслав у приват.

На початок Донизу
Володя

СтворюватиТема: Реклама   Пт 08 Квіт 2011, 18:17

Реклама э'являється тільки при першому заході на сайт. Потім її вже не має.

Вибачте що не поставив під спойлер картинку, не можу розібратись що і до чого.
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:30

Реклама зникає лише тоді, коли користувачі заходять на форум під своїм ніком. Для гостей реклама присутня завжди. І врахуйте, що той форум розміщено на платному хостингу!, а сам движок форуму є безкоштовним. Наш же форум поки на безплатному хостингу...
На початок Донизу
Володя

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:37

anthony пише:
Реклама зникає лише тоді, коли користувачі заходять на форум під своїм ніком. Для гостей реклама присутня завжди.
Ну так це нормально.

anthony пише:
І врахуйте, що той форум розміщено на платному хостингу!, а сам движок форуму є безкоштовним. Наш же форум поки на безплатному хостингу...
Можливо і я щось наплутав. Тоді бажаю швидшого переходу на безплатний ресурс.
На початок Донизу
anthony

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   Пт 08 Квіт 2011, 18:39

Smile
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ   

На початок Донизу

ВІДГУКИ ТА ЗАУВАЖЕННЯ
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: АДМІНІСТРАТОРСЬКА :: ПРО ФОРУМ-
Перейти до:  
Creer un forum | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створити свій блог