НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка

Жако кусається

Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Ninaluk

Ninaluk

К-ть повідомлень : 106

Жако кусається - Сторінка 2 Empty
СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лист 2012, 12:39

Лишіть корм та гранули у кормушці.Все інше заберіть.
Буде голодний - поїсть.
Гранули можете спробувати замочити .Водою або соком.
Може так вони його більше зацікавлять.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

К-ть повідомлень : 29

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лист 2012, 11:59

Приїхав корм, поки не доторкнувся ні до престижа, ні до нутрібьорда.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лист 2012, 17:33

Да клетка не хорошая.Она высокая, но узкая. Со временем и мы купим квадратную побольше или вольер.
На початок Донизу
Елена_17_12
Птахівник
Птахівник
Елена_17_12

К-ть повідомлень : 151

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лист 2012, 11:28

У Вас очень неудачная модель клетки для жако, она круглая и очень маленькая, у моего хотя тоже круглая, но она значительно больше, но все равно я собираюсь ее скоро менять на вольер Very Happy
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лист 2012, 10:29

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лист 2012, 10:23

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСб 17 Лист 2012, 20:29

Фото на форум не прикрепляется, поэтому пользуйтесь Фоторадикалом
Подробнее тут [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСб 17 Лист 2012, 14:40

Дякую. Ось фото наші. А корм Нутрібьорд.
не вдається фото прикріпити.
На початок Донизу
Ninaluk

Ninaluk

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСб 17 Лист 2012, 14:10

Нутрібьорд? Хороший корм.Але деякі пташки не відразу починають його істи.поки розпробують....Так шо якщо пташка спочатку не виявить до нього цікавості - не переживайте.
Заберіть з кормушки інший корм,лишіть лише гранули.Зголодніє - поїсть
Якщо не буде їсти,спробуйте замочити у водичці,щоб він став м"яким.Моя какадуха лише таким його їсть)))
У сухому вигляді просто викидує з кормушки Smile
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСб 17 Лист 2012, 13:41

Замовила гранульований корм в середу буде.
На початок Донизу
Ninaluk

Ninaluk

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 18:46

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
попередні ссилки кидала на форум [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

там є багато інформації про жако, харчування та корекцію поведінки.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 15:05

Я до Кеши постійно підхожу , практично кожну годину. Він до мене вилазить я його почухаю, поговорю 2-3 хвилини. А коли не хоче вилазити , то просто говорю до нього. Але бажання вкусити так і не пройшло.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 15:00

Вибачаюся я не прочитала уважно що 1 гоподар вашого какаду був мужчина. Спробуйте будь ласка ще раз скинути на електронку інформацію, бо не дойшла попередня.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 14:55

Кормлю кормом "Природа",він десь 30грн. Скільки разів не пропонувала "Престижа", навіть в не пробує, лише сємки їсть. Домішувала до "Природи" й природи не їсть. Пропонувала ще корм "Лорі" та ще якийсь не хотів, а НА природу перейшов практично відразу. 2 дні поголодав, попробував, а через 2 тижні їв без проблем.
Пшеницю купую в знайомих на базарі, але кілька разів промиваю перед тим як домішую в корм, та сушу. Вітаміни "Чіктонік",періодично в водичку капаю. Купаю рідко раз в місяць, під душем. Це не проблема від переносить по середньому. Пулівезатора боїться.
А у какаду наскільки я знаю легший характер ніж у жако. Можливо тому й привик швидше. Ви у нього 1 хазяйка? Мого спортили 1 хазяї, він ненавидить блондинів. Коли бачить когось з білим волоссям, нервово гризе метелеву клітку. А до чожнявих чужих йому всерівно.
За стільки років харчування одними сємками у нас 100 процентів проблеми з печінкою. Фруктів і овочів ніяких крім яблука не їсть, ні в тарілці ні в формі бусів. Гризе лише сухі палички верби та яблуні. Потрібно зателефонувати в лабораторію та проконсультуватися які аналізи краще зробити. Дякую за координати.
На початок Донизу
Ninaluk

Ninaluk

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 10:21

і з приводу аналізів...
живу теж у невеликому місті,де з аналізами та орнітологами взагалі ніяк....
Передаю аналіз кур"єром Нової пошти у лабораторію Бальд (Київ)
35 грн. за доставку прямо у лабораторію, вартість та як правильно збирати аналіз (1 чи 3 дні) краще уточнити у них по телефону,разом у ціну озвучать.В залежності що будуть досліджувати..
Результат на електронку приходить.
[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Ninaluk

Ninaluk

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyПт 16 Лист 2012, 09:22

А яким кормом кормите?
Радять кормити Престижем для жако.Беріть той що дорочий (приблизно 80 грн).
Його можна купити в інтернет-магазинах.(ссилку перевіренного магазину можу скинути в приват).Уникайте дешевих кормів ,особливо зерно з ринку.
Я якось купувала по неосвідченності,наслідок - сальмонелез....і ще купа проблем....
Неправильне харчування - одна з причин саммощипу.Я свою какаду взагалі перевела на гранули Нутріберд.Дорого,але це вже повністю збалансований корм з всіма необхідними вітамінами та мікроелементами для птахів.
А вітамінки якісь даете?І як часто купаете?Якщо купатись проблема - можна для початку просто пшикатись з пулівезатора.В воду можна добавити алое (я купую в ампулах у аптеці).
п.с. в мене є непотрібна відкрита пачка гранул,можу Вам подарувати,спробуете.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Лист 2012, 22:35

Ninaluk, дякую! Попередні Кєшині хазяйки жінки. ЧиДикий чи викормиш не знаю. Знаю ,що в 1 хазяїв був жако,він помер від недогляду й скуки, тоді вони купили 2 : один з них мій Кєшка. Дівчинка здохла, а Кєша доходив й його віддали моїй сусідці. Вона його виходила.
За 3 роки в нас багатодосягнень:
-їмо не лише сємки, а й корм;
-дається гладити спинку й шию;
-Видає звуки;
-їсть яблочко.
До всього цього ми йшли дуже дуже важко й довго.
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Лист 2012, 22:13

Ninaluk, дякую. Хазяйки були жінками. Чи викормиш чи дикий не знаю. З 1 хазяями ніякого звязку. Знаю що, в них до того був жако, він вмер тоді ще 2, один з них мій Кеша. Дівчинка вмерла ,а Кєшу віддали моїй сусідці. За 3 роки ми багато досягли, раніше недавався й підійти, хоча з ложки кашами кормили. Як підходили гарчав. А тепер дає чухати шию й спинку хоч якось. Головне наше досягнення ,що ми навчили його їсти корм та яблука(ато їв лише сємки й каші), і навчився видавати звуки.
На початок Донизу
Ninaluk

Ninaluk

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Лист 2012, 19:06

подленький жакоша)))
я Вам ссилки скидала ,перевірте електоронну скриньку.
то вже думаю вади поведінки.
Моя какадуха теж спочатку кусалась,якось на Новий рік покусала мені всього носа Shocked
Але через 2-3 місяці спілкування перестала,звикла до нової обстановки ,зараз як котеня.
Причина кусання в нас була інша,попередній хазяїн був чоловіком.А вона в нас дівчинка.Чоловіка мого ні разу не вкусила.Навпаки до нього постіно йшла,а на мене шипіла при наближенні.
Потім зрозуміла хто її кормить та більше любить і чухає)))
Бити думаю пташку не варто,це може навпаки спровокувати ше більшу агрессію.Спробуйте виховувати голосом та інтонацією,вони її дуже розуміють.
п.с. а він у вас викормиш чи дикарь?
На початок Донизу
inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Лист 2012, 15:20

Здравствуйте, большое спасибо вам за поддержку. К сожалению пару завести несможем. Мы живем с родителями они будут против. А вот общий язык придётся искать.
Вот счас выпустила его на пол, я сижу в соседней комнате на полу с ноутбуком. Кеша сам пришол, залез мне на ногу и просит чесать : прикусывает мне кофту а тогда гытягивает голову типа чеши уже.. Я медленно почёсываю шейку, глажу спинку. Он сидит а через несколько секунд поворачивается иногда медлеенно, иногда резко чтоб укусить.
А вчера, сдел сидел, а тогда резко сделал мне 2 дырки в ноге, я его наругала и согнала с ноги, так он через 2 минуты подкрадывался, думала просит прощенья, а он подошол ближе и набросился как бешаный кусать. После того дала по клюву газеткой ,успокоился сиидел час тихо. Но чаще всего ни газетка непомагает, и пока его не будет сверху,не отомстит - не успокоится.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyСр 14 Лист 2012, 20:55

Здравствуйте, Лиля.
Прочитала про вашего Кешу, но не смогу Вас успокоить и сказать, что пройдет время и Кеша стнет ручным и ласковым....
Возможно это не произойдет никогда. У меня Федор также испорчен прошлыми владельцами и тоже прошел трудную "людскую школу жизни", как умеет кусаться ненавидящий людей жако , представляю очень хорошо. Живет он у нас уже более пяти лет, стал больше доверять, стал более спокойным и ласковым, но приступы агрессии периодически все же случаются.
Но стоит учитывать, что наш Федор имеет хорошее зрение, знающих зоопсихологию владельцев и, самое основное, у него есть пара.
Но, как я уже сказала, проблема такая же.

Постарайтесь понять Кешу, ему плохо жилось, его предавали, он получил физическую и психологическую травму и все это заслуга людей. Вы тоже человек и значит все, что вспоминает Кеша плохого ассоциируется с Вами тоже. Обидно, понимаю, но ведь Вы любите эту птицу, а значит стоит относится к нему как к больному измученному ребенку. Возможно пройдет еще не один год прежде чем Кеша успокоится и забудет прошлую жизнь, а может такого не случится совсем.
Но ведь Вы умный человек с большим сердцем, а значит сможете найти правильный подход к несчастному измученному жизнью Кеше. Постарайтесь не брать его на руку, не пускайте на плечо - не стоит провоцировать агрессию, если видите, что Кешка явно не в настроении не надо настаивать на общении.
А еще стоит подумать о приобретении друга/подруги для Кеши, это даст только положительный результат.

inokentij2010

inokentij2010

СтворюватиТема: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 EmptyВт 13 Лист 2012, 14:49

Привіт всім. Very Happy
У мене вдома є жако Кєша. Наша проблема у тому, що неможемо його добре приручити. Йому приблизно 10-15років. Точно не знаю, бо я третя його родина. Перша сплавила його, бо не хотіли клопоту, бо він захворів і вмирав. Друга хазяйка (дуже хороша) відходила його,але через 6 років віддала його через те що змушена від" їзджати часто з дому до родичів. Вона жако чудово догладала, але не приручала.
У мене птах уже майже 3 роки. Уже 3 роки непокладаючи рук я намагаюся завоювати його довіру. Я прочитала дуже цікаву статтю від турецького спеціаліста. Багато у чому вона мені допомогла. Але у нашого Кєшки після перших хазяїв залишилося багато проблем:самоощипування та одне незряче око, а друге зряче проте мабуть не на 100%. Я вважаю, що очі, тобто поганий зір основна причина його ворожості.
Жако нас не боїться. З задоволеннням йде на палку Т. Коли гуляє по підлозі підходіть щоб його почухати за шийку. Коли підхожу до клітки він вилазить з неї і починає до мене нахиляти на різні сторони голову і угукати(не говорить). Але іноді чи то від різкого мого руху чи просто так як вкусить!!!!! Sad На руку не хоче. КУсає дуже боляче. Я витерпіти того не можу, під час укусу кінчик дзьоба поки не запхне в тіло мені не заспокоїться. Я 4 рази біла укушена, тепер боюся. Брала обмотувала руку(кисть) рушником так йде з задоволенням але заходячи на руку гризе рушника сильно. Псидить 2 хвилини, а тоді лізе на плече, по дорозі все гризе:руки,плечі, вуха, очі- короче за що схопить. Так і інвалідом залишитися можна.
Нерозумію його без нас сумує, коли незвертаємо уваги на нього кличе нас свистом. А коли ми з ним, то він кусає.
Йшовши у пррученні по методиці турецького спеціаліста наша сім"я зайшла у тупий кут у тому місці де напсано що треба терпіти укуси. Підкажіть будь ласка чи є інший спосіб? Чи можливо його приручити так щоб він йшов на руку, дався поцілуватися, посидів на плечі і при цьому нічого не відгриз????? Sad Що нам робити далі?
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Жако кусається   Жако кусається - Сторінка 2 Empty

На початок Донизу

Жако кусається
На початок 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ УТРИМАННЯ ПТАХІВ :: Поведінка, взаємовідносини з людьми, птахами, хатніми тваринами-
Перейти до:  
Безкоштовний блог | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Останні дискусії