НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре   Вт 07 Серп 2012, 13:53

Якось відвідала дану "виставку", залишилися тільки негативні враження. Запам'яталися клітки на землі під зав'язку набиті птахами, кролями і натовп, що переступає через ці клітки, іноді навіть не помічаючи, що / хто знаходиться під ногами. зневага2
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре   Чт 09 Серп 2012, 12:05

А чому мій пост прибрали до "Гарячі теми"? Я просто висловила свою думку з приводу того що бачила на попередній виставці.
На початок Донизу
Admin
Admin

К-ть повідомлень : 96

СтворюватиТема: Re: Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре   Чт 09 Серп 2012, 12:31

Масяня пише:
А чому мій пост прибрали до "Гарячі теми"? Я просто висловила свою думку з приводу того що бачила на попередній виставці.

Це Ви про що? Про який допис іде мова? Про цей?

Цитата :
Якось відвідала дану "виставку", залишилися тільки негативні враження. Запам'яталися клітки на землі під зав'язку набиті птахами, кролями і натовп, що переступає через ці клітки, іноді навіть не помічаючи, що / хто знаходиться під ногами. зневага2

Так він на місці. вітаю6

Адміністрація форуму завжди вважала та вважає, що всі учасники мають право на висловлювання особистої думки.
Головне, щоб ця думка стосувалась теми обговорення та це не ображала честь та гідність решти учасників
На початок Донизу
http://zoosvit.ukrainianforum.net
Н.Ярослав

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре   Чт 09 Серп 2012, 20:46

Масяня пише:
Розділ "АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ" призначений для ознайомлення користувачів з подіями які відбуваються в організаціі.
Ваша думка дуже важлива і я, як і багато іншіх людей з нею цілком погоджуюсь. плюс один Але розділ "АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ" не зовсім підходяще місце для обговорення таких питань.
Нам би хотілось, щоб така маштабна ярмарка проходила більш цивілізованно, саме тому ми приймаємо участь в цьому заході.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре   

На початок Донизу

Выставка ярмарка голубей и декоративной птицы в киевском национальном эколого-натуралистическом центре
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ПОГОВОРИМО ПРО РІЗНЕ :: ПРО ВСЕ НА СВІТІ :: РОЗМОВИ ПРО ЖИТТЯ-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створити свій блог