НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT


ПРАВИЛА ФОРУМУ

 
СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 
 

 Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.

Донизу 
АвторПовідомлення
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 96

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пн 20 Лют 2012, 09:27

Доброго дня всім!
Наразі, тему закриваю. Але видаляти поки що не буду, лише переношу до іншого розділу.
Як на мене, для багатьох людей, які зацікавлені в цивілізованому утриманні та племінному розведенні багатьох видів птахів та дрібних хатніх тварин (а всі виставки апріорі є невід'ємною складовою племінної роботи), буде дуже корисно ознайомитись з тією невеличкою дискусією, що розгорнулась в цій темі.

JackPot! Я сподіваюсь, що учасники форуму з задоволенням ознайомляться з Вашою інформацією про виставки морських свинок та котів у відповідних розділах Форуму. вітаю6

І ще. (Це вже моя особиста думка, як людини, а не адміна).

Цитата :
Не путайте грызунов и др. декоративных животных с собаками. С декоративными животными такой мощи юридической не будет. Не те финансы крутятся.

А хіба серед любителів хвилястих папужок крутяться "ТЕ финансы"?! Маю дуже великі сумніви в цьому. І тим не менш, ВГО "Zоосвіт" спромігся не тільки вступити до Всесвітньої організації любителів хвилястих папужок, але й провести Чемпіонат цих птахів на високому європейському рівні.

На початок Донизу
http://zoosvit.ukrainianforum.net
?????
ГістьСтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пн 20 Лют 2012, 00:53

Масяня пише:

Але ви теж не гарячкуйте - "Видаліть тему бо тут всі погані" .
Дело не в детских обидах. Просто темку зафлудили. Возможности редактироватьнет. Поэтому логичнее удалить эту и открыть новую по всем правилам.
На початок Донизу
?????
ГістьСтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Нд 19 Лют 2012, 21:05

Повторюсь. Прошу админа удалить данную темку. Поскольку исправить первый пост не могу, а после предыдущих выкладывать инфу уже некорректно.
Масяня, тема создавалась не для обсуждения других организаций и т.п. Поэтому в этой теме уже нет смысла рассказывать о предстоящей выставке.
Выставки о которых Вы говорите - декоративных грызунов - да слава Богу что хоть такие проходят. Не путайте грызунов и др. декоративных животных с собаками. С декоративными животными такой мощи юридической не будет. Не те финансы крутятся.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
avatar

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Нд 19 Лют 2012, 19:20

JackPot, А чого ви гарячкуєте?
Я не бажала вас образити, але на просторі інтернету зараз багато клубів представлених в неті, що не є навіть громадською організацією.
Заходжу на сайт гризунів, написано - "Всеукраїнська виставка декоративних кролів". А проводить міський молодіжний центр вибач засранця
Як скажіть дія цього центру може розповсюдживатись на всю країну, якщо йому дозволено існувати тільки на території конкретного міста?
Хіба це не обман наївних любителів кролів?

Цитата :
Откуда столько агрессии у людей, которые так "любят" животных????
Ні, в мене нема до вас агресіїї - пробачте якщо образила чимось.
Але ви теж не гарячкуйте - "Видаліть тему бо тут всі погані" зневага2 Хіба ми вас ображали? Чи хтось казав щось погане про ваших вихованців? Ми їх любимо, вони нам вже за рідних стали.
А про захід ви таки і не розказали, нажаль.
На початок Донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
avatar

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 19:33


На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
avatar

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 15:57

JackPot, не думаю что кто-то из участников хотел вас обидеть. Когда подается информация про мероприятие, то первым делом сообщается, что организатором мероприятия является такая-то организация. Ведь человек имеет право знать какого ранга выставка.
JackPot пише:
НА самом деле выставка клубная. И одним легким движением руки можно было в инете найти полную информацию.
Согласитесь, информация размещена на данном форуме и значит должна быть коректной. Клубная? Прекрасно! Необходимо подать информацию полную - Кто проводит, статус организации и мероприятия. Участник форума не должен прыгать по сети что бы узнать информацию об альтернативном клубе и его мероприятии.

JackPot пише:
А при чем тут торговый центр и организаторы выставки???
Такой вывод напрашивается при просмотре рекламы которую вы разместили.

JackPot пише:
Откуда столько агрессии у людей, которые так "любят" животных????
Простите, но агрессии не к вам лично, не к животным не к мероприятию рекламируемом вами не наблюдается.
Администратор сделал замечание, касаемое правильного размещения информации. Масяня написала собственное мнение, на что имеет полное право. Я во многом с ней согласна.

В интернете много информации о проведении мероприятий, которые не являются статусными или проводятся частным лицом. Морских свинок это касается так же как и птиц.
Кошки более организованы на согодняшний момент у них существует несколько международных версий, но в вашем сообщении и на рекламе не указано в какой международной системе проводится данная выставка. А вот торговый центр просматривается четко.

JackPot, не стоит так нервничать и обвинять людей в преднамеренности. Думаю лучше попросить модераторов исправить ваш пост предоставив им правильную информацию.
Или создайте новые темы в нужных разделах и тогда все станет на свои места.

JackPot пише:
Может стоит быть немного терпимее, порядочнее, интеллигентнее наконец????
Вы абсолютно правы - стоит быть немного терпимее клас

_________________
*Порадами не нехтую, але залишаю за собою право не скористатися ними.
*Тримаюся подалі від тих хто живе за правилом - "Не можу переплюнути, намагатимусь обплювати"
На початок Донизу
?????
ГістьСтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 14:31

А с чего Вы взяли, что кто-то кого-то обманывает? Банально недокинула полную инфу, а только рекламные коллажи. НА самом деле выставка клубная. И одним легким движением руки можно было в инете найти полную информацию. я бы ее довыложила еще ночью, если бы интернет не глюкнул. А при чем тут торговый центр и организаторы выставки??? Или когда кинологическая выставка проходит на стадионе, то организатор выставки - директор стадиона????? Прошу админа удалить темку вообще, поскольку у меня нет возможности внести в первое сообщение полную информацию.
Откуда столько агрессии у людей, которые так "любят" животных????
Вообще странная реакция. Как буд-то никто не ошибается, ни у кого не глючит инет. Когда я на сайте, при котором существует данный форум, обнаружила неправильную информацию по морским свинкам, то написала админам в личку, а не начала хаять создателей сайта и обвинять в шарлатанстве и некомпетентности, в размещении фотографий без согласия их авторов и т.п. Может стоит быть немного терпимее, порядочнее, интеллигентнее наконец????
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
avatar

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 13:45

Я вже не вперше бачу, що виставки проводять Приватні особи, містечкові організації, а тепер "Торгово розважальний центр" ....
У Москві Всеросійську виставку птахів проводив клуб що має статус міської організації .... Нонсенс.

Невже люди які займаються розведенням тварин різних видів або птахів не розуміють, що виставки із статусом Всеукраїнська, Всеросійська можуть проводити ТІЛЬКИ організації які мають цей статус. Статус надається країною і реєструється офіційно, а не придумується самостійно.

А Міжнародну чи Всесвітню виставку може проводити ЛИШЕ міжнародна організація чи всесвітня, або організація що є їх офіційним членом та має відповідне доручення?
Що титул "Чемпіон України" не може давати міська молодіжна організація, чи торговельний центр, що присутність иноземних громадян не дає виставці міжнародний статус.

Я не розумію, чому наші люди черговий раз дозволяють себе обманювати?

Я розумію бажання показати своїх тваринок чи пташок на виставці, бажання рекламувати свою роботу, але давайте будемо чесними та будемо називати речі своїми іменами.
На початок Донизу
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 96

СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 09:23

JackPot!

Роблю Вам ЗАУВАЖЕНННЯ! Ви порушуєте ПРАВИЛА нашого форуму.

1. Яке відношення Ваша тема про виставки в Донецьку має до розділу ОРНІТОЛОГІЯ??? (У зв'язку з цим її перенесено в розділ РІЗНЕ( підрозділ ВСЯКА ВСЯЧИНА))

2. Якщо це виставки (тим більше міжнародні), то які саме офіційно зареєстровані організації їх проводять????
Для учасників форуму хочу додати, що МІЖНАРОДНІ виставки мають право проводити винятково міжнародні організації, або іх офіційні представники та партнери в Україні.

3.Наш Форум структуровано відповідно до основних напрямків діяльності ВГО "ZООСВІТ".
Тому тему про виставки котів необхідно розміщувати в розділі ФЕЛІНОЛОГІЯ, а тему про виставки морських свинок-в розділі РОДЕНТОЛОГІЯНа початок Донизу
http://zoosvit.ukrainianforum.net
?????
ГістьСтворюватиТема: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   Пт 17 Лют 2012, 04:44
На початок Донизу
Спонсируемый контент
СтворюватиТема: Re: Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.   

На початок Донизу
 
Впервые в Донецке 3-4 марта пройдет выставка породистых морских свинок, совместно с международной выставкой кошек.
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ПОГОВОРИМО ПРО РІЗНЕ :: ПРО ВСЕ НА СВІТІ :: РОЗМОВИ ПРО ЖИТТЯ-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Безкоштовний блог