НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Чубата синиця.

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
Н.Ярослав

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Чубата синиця.   Вт 31 Січ 2012, 21:57

Чубата синиця.
Коли розповідаєш комусь про синицю, то у співрозмовника відразу виникає образ великої синиці. І мало хто здогадується про те, що на території України можна спостерігати блакитну, чубату, чорну, довгохвосту та вусату синиць. Перелік дивує, чи не так? І кожна з цих пташок має неповторне вбрання. Мені більш детально хотілось би розповісти про чубату синицю. Досить скромно вбрана, але надзвичайно цікава. Побачивши її хоч раз, вже важко забути цю красуню. А все через незвичайний чубчик, який немов корона прикрашає голову птаха. Загальний тон оперення сірий з чорним вкраплення. Думаю описувати кожну цяточку на пері птаха немає сенсу, адже це потрібно побачити на власні очі. Спостерігати птаха можна тільки в хвойних лісах. Інколи в мішаних. Взимку чубаті синиці кочують разом з іншими синицями в змішаних зграйках.

На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2074

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 01 Лют 2012, 08:48

Я такую красотищу не видела ни разу Sad Обидно.
Как эта птица существует в условиях неволи? Возможно ли это?

Н.Ярослав

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Чт 02 Лют 2012, 15:56

Досить швидко звикає до нових умов. Птахів краще тримати парою(самець, самка). З кормами в наш час ніяких проблем не виникає. Все як для будь-якої комахоїдного птаха. Щоб повністю насолодитись спостереженням за життям цих синиць в умовах неволі, бажано надати їм клітку розміром д-ш-в 100-50-60 см. І обов’язково в клітці повісити дуплянку. Якщо дотримуватись певних умов сезонності то можливе розведення в неволі.
Це моя найулюбленіша комахоїдна пташка, ну звичайно якщо не вважати солов’я. Але соловей це взагалі окрема тема. Бажаю успіхів в утримуванні птахів!
На початок Донизу
Януся1987
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 834

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 15 Лют 2012, 10:22

Красивая... тоже не видела!(((
А зачем сразу дублянку вешать?
На початок Донизу
http://vk.com/id23285698
Н.Ярослав

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 15 Лют 2012, 18:11

Януся1987 пише:
Красивая... тоже не видела!(((
А зачем сразу дублянку вешать?
ДуБлянка им не нужна))))
А вот дуплянка не помешает. Почему? Да потому что специфика жизни птиц такова.
Хохлатая синица, по своей природе дуплогнёздок. Она не только размножается в дуплах, а и ночует там или прячется от опасностей.
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 15 Лют 2012, 19:04

Букву "ё" в русском письме отменили)))
Посмеялись и хватит!
Я чего спрашивала по поводу дуплянки. Обычно в зоомагазинах обычные продавцы не имеющего вет.образования. И когда я заходила за плетенным гнездом для зебровых амадин, то прозвучала фраза "Вам для того, чтоб они яйца несли или чтоб прятались". Вот теперь понятно, что стиль поведения птицы такой.
На початок Донизу
Н.Ярослав

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 15 Лют 2012, 19:20

Все так, если это касается синиц.
А вот у зебровых амадин образ жизни совсем не такой. Она сюда никак не подходит)
Зебровых амадин по образу жизни скорее можно сровнять с нашими воробьями нежели с синицами.
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Ср 15 Лют 2012, 19:56

Вот потому и спросила)))
Интересно ведь как у них.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Чт 16 Лют 2012, 12:17

А наші горобці теж "будиночки" люблять - у мене в димарі ховаються від морозів, а навесні гніздо звили і малюків вивели. Я не бачила що б вони на гілочках гнізд звивали
Та я не фахівець, може чогось і не розумію.... не розумію
На початок Донизу
Олег К.

К-ть повідомлень : 46

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Чт 28 Лют 2013, 20:06

Н.Ярослав пише:
Чубата синиця.
Коли розповідаєш комусь про синицю, то у співрозмовника відразу виникає образ великої синиці. І мало хто здогадується про те, що на території України можна спостерігати блакитну, чубату, чорну, довгохвосту та вусату синиць. Перелік дивує, чи не так? І кожна з цих пташок має неповторне вбрання. Мені більш детально хотілось би розповісти про чубату синицю. Досить скромно вбрана, але надзвичайно цікава. Побачивши її хоч раз, вже важко забути цю красуню. А все через незвичайний чубчик, який немов корона прикрашає голову птаха. Загальний тон оперення сірий з чорним вкраплення. Думаю описувати кожну цяточку на пері птаха немає сенсу, адже це потрібно побачити на власні очі. Спостерігати птаха можна тільки в хвойних лісах. Інколи в мішаних. Взимку чубаті синиці кочують разом з іншими синицями в змішаних зграйках.

Дуже цікаво!!)) На превеликий жаль,в моїй місцевості вона не зустрічається...Але про цю пташку багато читав. Чубата синиця,вона ж хохлата синиця або гренадерка... Вперше прочитав про неї в книзі Лева Борисовича Беме "Жизнь птиц у нас дома"(записки птицелова) 1968г. Хто не читав цю книгу,то рекомендую!!! Скажу тільки одне: це Біблія для любителя птахів. В зимові,довгі ночі, вкотре її з задоволенням перечитую. І кожного разу як вперше!))))
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 171

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Сб 09 Бер 2013, 17:40

Я вот тоже никогда не видела таких синичек Surprised Все синички у нас обыкновенные
Вот такие

На початок Донизу
Олег К.

К-ть повідомлень : 46

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Пн 11 Бер 2013, 22:03

Kiryha пише:
Я вот тоже никогда не видела таких синичек Surprised Все синички у нас обыкновенные
Вот такие

Нет.Не только обыкновенные(большая синица) встречаются возле наших жилищ.
В небольших количествах можно видеть и маленькую голубоголовую лазоревку.Присмотритесь внимательней ,она намного меньше обычной синицы.Но очень красива,изящна!Если в Вашей местности есть хвойные леса,то можете видеть самую маленькую из всех синиц-синицу московку. А если есть по близости водоемы,пойменные леса,где растет много камыша, то Вы можете увидеть синицу-ремеза(не сколько ее,как ее войлочное искустно сплетенное гнездо в форме мешка с двумя отверствиями).....
На початок Донизу
Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 134

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   Пт 15 Бер 2013, 17:48

Это, что вокруг такое количество синиц, а мы их даже не замечаем?
Я вот тоже знаю только синицу обыкновенную, простите если не правильно назвал. А как выглядят остальные, фотки разместите, что бы мы могли распознать их в толпе Wink
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Чубата синиця.   

На початок Донизу

Чубата синиця.
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: КОМАХОЇДНІ ПТАХИ :: Знайомство з комахоїдними птахами-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Завести власний блог