НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступне
АвторПовідомлення
Януся1987
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 834

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пт 21 Жовт 2011, 21:55

Это уж точно!!! Сама жду не дождуся след.выходных!!!))) перемога
На початок Донизу
http://vk.com/id23285698
Elena_Moscow_Russia

К-ть повідомлень : 17

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 18:04

Коллеги, мы рады, что номинации вам понравились, тоже ждем встречи с вами и желаем хорошей подготовки и старта в субботу!!!
время уже приближается!!!
как ваше настроение и боевой дух? з перемогою
На початок Донизу
shuboshi

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 19:15

Если честно, то я немного переживаю.
Ведь это первая выставка которую проводит ZOOСВІТ., да еще под патронатом WBO
Но волнения мои приятные.

Почему ?

Просто не верится, что вот-вот и лед тронется.

Я очень рад что в Украине Україно,віват! , разведение и популяризация птиц теперь будет проходить цивилизовано и профессионально.

Возможно пример Украины, даст толчок или импульс, для созданий общественных организаций и проведений чемпионатов и выставок попугаев, бывшим нашим братским республикам.

Руководство и члены организации ZOOСВІТ с радостью поделится опытом и тонкостями проведения таких мероприятий.
И максимально постараемся всем помочь, в таком прекрасном, благородном, увлекательном деле, как пропаганда и разведения птиц.

Пришло время, сохранить природу, сделать ее богаче и красивее.
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2076

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 20:46

shuboshi пише:

Руководство и члены организации ZOOСВІТ с радостью поделится опытом и тонкостями проведения таких мероприятий.
И максимально постараемся всем помочь, в таком прекрасном, благородном, увлекательном деле, как пропаганда и разведения птиц.
плюс один
Мы, конечно ПОДЕЛИМСЯ и, конечно, ПОМОЖЕМ, но это наш первый опыт - мы сами еще "дети".
Все мы очень волнуемся, тем более, что приезжает такой серьезный специалист как Герд Блайхер.
А еще приезжает делегация из России и этот факт тоже не уменьшает волнений я встидаюсь2

Ленкованич

К-ть повідомлень : 6

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 21:34

Всім привіт з Кубані.
Радий за Україну. Нарешті то з'явилося світло цивілізації в захопленні виставковими хвилястими папужками.
Яким би він не був, цей перший чемпіонат, головне що зроблено перший крок.
Другий буде легше і впевненіше. Щиро бажаю всім удачі в цьому давно назрілому починанні. браво
Дуже сподіваюся на детальний звіт та фоторепортаж з місця події.
З повагою Юрій.
Прошу пробачення, за свій не досконалий Український.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 22:38

Юрий, спасибо за поддержку и теплые слова! вітаю5

Мы очень стараемся и очень надеемся, что выставка и чемпионат пройдут достойно. Очень хочется что бы участников было чуть больше... Особенно переживаем за Чемпионат - хочется показать, что в Украине много хорошей птицы и серьезных заводчиков.

Цитата :
Дуже сподіваюся на детальний звіт та фоторепортаж з місця події.

Отчет о Чемпионате будет не только на интернет-страницах, но и в специализированных журналах таких как "Питомцы" и "ЗооМир", приглашены теле и радио журналисты.
Фоторепортаж буду вести лично Я. Надеюсь у меня не плохо получится....

Цитата :
Прошу пробачення, за свій не досконалий Український.

На нашем форуме можно общаться и на русском языке, хотя украинский всегда приятно слышать.

Kiryha
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 171

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 23:01

Elena_Moscow_Russia пише:
Дорогие друзья, мы рады вашему начинанию и от всего сердца желаем успеха!
Клуб "АМАДИНА.РУ" учредил свои номинации на данной выставке.
Они все не серьезные, т.к. мы не претендуем на возможность выносить какие-то баллы и оценки, но хотим выразить свою поддержку и уважение всем, решившимся показать своих птиц в первый раз на Чемпионате с таким уровнем судейства!!!

Как здорово! Раз вы приезжаете в Украину, значит можно назвать выставку Международной? А Вы тоже везете птицу или только подарки нашим участникам?
А едет ли еще кто-то из других родных нам стран? Ведь такое событие происходит в первый раз, не так ли? Разве в России или Белорусии нет птиц или серьезно улекающихся птицами людей?

Я обязательно прийду на выставку ура Могу помочь если надо.
Птицу привезти не могу - они у меня в вольере летают, боюсь начну ловить и могу навредить птичке. Я не специалист, я их кормлю, и люблю, еще песни слушаю Думаю

А какие призы будут? Кроме тех которые назвали тут? А для канареек призы будут? Мне так интересно.... вот как это птиц награждают? Как собак знаю - была на выставках и даже на соревнованиях моя собака участвовала и побеждала даже.
А как птиц - не представляю. Розетки, кубки или им что-то другое вручают?
На початок Донизу
Ленкованич

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 23:45

Цитата :
На нашем форуме можно общаться и на русском языке, хотя украинский всегда приятно слышать
Не скрою на русском мне много легче изъяснятся, хоча розумію українськи мову.

Цитата :
что в Украине много хорошей птицы и серьезных заводчиков.
Я это знаю, и многих заводчиков то же, как визуально , так и виртуально.
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Нд 23 Жовт 2011, 23:54

А мне тоже интересно - с России приедут с птичками или без???
Все таки у нас с Россией более налажен контакт на граничке, чем с Беларусью!
В Беларуси очень мало птицелюбов(((
На початок Донизу
Ленкованич

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 00:07

Цитата :
Яна привет, с этим вопросом тебе лучше обратится к Elena_Moscow_Russia. Если честно, то для меня это новость, что на "АМАДИНА.РУ" появились любители волнистых попугаев, тем более выставочного типа.
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 171

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 00:13

Ленкованич пише:

Цитата :
что в Украине много хорошей птицы и серьезных заводчиков.
Я это знаю, и многих заводчиков то же, как визуально , так и виртуально.

Ух-ты, так вы будите соревноваться друг с другом ура Это очень интересно!
Я прочитала, что будет конкурс на "Лучший питомник" - это так здорово когда можно показать свою работу как заводчик и если тебя отметит специалист.. Круто! А если выиграешь! Вообще здорово!

Ленкованич, а вы много птиц показываете?
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 00:32

Ленкованич пише:
Цитата :
Яна привет, с этим вопросом тебе лучше обратится к Elena_Moscow_Russia. Если честно, то для меня это новость, что на "АМАДИНА.РУ" появились любители волнистых попугаев, тем более выставочного типа.

моє шанування Я тоже была не в курсе о любителях волнистых на амадине. Я даже вся в предвкушении выставки!)))
На початок Донизу
Elena_Moscow_Russia

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 00:44

Уважаемые коллеги, на амадина .ру все есть, так как это ведущий и растущий сайт о птицах .
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 09:56

Kiryha пише:

Ух-ты, так вы будите соревноваться друг с другом ура Это очень интересно!

Kiryha, людина з Росії, з Кубані вибач засранця Як він зараз привезе птахів? Тем більш, що це перша виставка - вони подивляться, а потім може і приїдуть, може у наступному році...
А зараз, мені здається, треба нашим українським власникам птахів показати на що вони спроможні. Бо спілкуючись на різноманітних форумах створюється враження, що у нас дуже багато серйозних фахівців, а як копнеш - ....... . Думаю ця виставка покаже - хто є хто. Україна не така велика як Росія, дійсний любитель і фахівець не промене таку подію підмигування

Elena_Moscow_Russia, ДЯКУЄМО за Вашу небайдужість! Сподіваюсь Вам сподобається Київ вітаю3
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 10:04

Уважаемые коллеги, на амадина .ру все есть, так как это ведущий и растущий сайт о птицах .

Скажите, пожалуйста, вы приедете с птицами? Или только награждать???
Хотелось бы, чтоб с пернатыми!))
На початок Донизу
Elena_Moscow_Russia

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 21:38

Нам тоже хотелось бы " с птицами".
Очень надеюсь что на Первом Чемпионате будет много украинских чемпионов
з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою з перемогою

Наш ресурс делает это для того чтобы поддержать организаторов такого большого мероприятия, выразить им свое уважение и поддержку в достойной и нужной работе по пропаганде любви к птицам.
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 21:44

дааа, нам поддержка нужна)))
я уже всем ушки прожужала этой выставкой))) еще чуточку подождатьььь))) з перемогою
На початок Донизу
Ленкованич

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 21:55

Цитата :
Ух-ты, так вы будите соревноваться друг с другом Это очень интересно!
Я прочитала, что будет конкурс на "Лучший питомник" - это так здорово когда можно показать свою работу как заводчик и если тебя отметит специалист.. Круто! А если выиграешь! Вообще здорово!

Цитата :
Kiryha, людина з Росії, з Кубані Як він зараз привезе птахів? Тем більш, що це перша виставка - вони подивляться, а потім може і приїдуть, може у наступному році...
Увы, ВЫ меня не правильно поняли. Я к сожалению пока не имею такой возможности привезти птиц на выставку. Уж очень большие препоны на таможне между нашими странами.
На початок Донизу
Ленкованич

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 22:01

Цитата :

Лена, да кто против, просто я действительно был удивлён тем, что там есть любители попугаев. Видимо я , что то промухал, считая этот форум специализированным по ткачиковым. Если не секрет, дай направление, где с ними можно пообщаться.
На початок Донизу
Elena_Moscow_Russia

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 22:47

Юра, а Вы приезжайте и покажите свое поголовье, ведь первый раз такая экспертиза будет, станет понятно куда двигаться дальше!!!!
Событие важное для любителей птиц ( и не важно каких!!!) всех стран СНГ!!!!! или, по-модному, Евразийского Союза!!!!
На початок Донизу
UNIX
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 195

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пн 24 Жовт 2011, 23:56

Юра, а Вы приезжайте и покажите свое поголовье, ведь первый раз такая экспертиза будет, станет понятно куда двигаться дальше!!!!
Событие важное для любителей птиц ( и не важно каких!!!) всех стран СНГ!!!!! или, по-модному, Евразийского Союза!!!!

Событие действительно уникальное, на постсоветском пространстве, но не все могут привезти птицу, а вот приехать и посетить семинар такого уровня конечно нужно.
Особенно если ты специалист и развивающийся человек.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 26 Жовт 2011, 01:10

Внимание!
Регистрация на "ВЫСТАВКУ ЭКЗОТИЧЕСКИХ И ДЕКОРАТИВНЫХ ПТИЦ" и "ЧЕМПИОНАТ УКРАИНЫ ПО ВЫСТАВОЧНОМУ ВОЛНИСТОМУ ПОПУГАЙЧИКУ" закрыта!

Желаем всем участникам побольше позитива, а их питомцам высоких оценок и побед!

Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 26 Жовт 2011, 16:59

я тоже на амадина.ру давно как зарегистрирована))) года 2, наверное, и есть)))
И по попугайках больше выступаю, хоть и амадин много держу.
Так что все возможно, что есть такие же любители попугайных))) підмигування
На початок Донизу
Н.Ярослав

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 19:53

А участниками вход платный?
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 21:12

Нет, конечно от балда

Н.Ярослав

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 21:24

Ну это я так, на всякий случай спросил. Всякое может быть.
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 22:13

=) Ярык, я тоже была готова платить за вход))) Ты не один))) підмигування
На початок Донизу
Н.Ярослав

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 22:26

Януся1987 пише:
=) Ярык, я тоже была готова платить за вход))) Ты не один))) підмигування
Один раз заплатить можно, но меня многие просили встретить возле метро и если бегать так каждый раз и платить то както не интересно получается)))А так свободно смогу всех выйти встретить)
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 22:39

Список учасників
«ВИСТАВКА ЕКЗОТИЧНИХ ТА ДЕКОРАТИВНИХ ПТАХІВ»

1. Арзамасцева Н.О. КИЇВ
Сурінамський амазон

2. Бригінець Я.М. МАКАРІВ, КИЇВСЬКА
Корела природнього забарвлення

3. Бригінець Я.М. МАКАРІВ, КИЇВСЬКА
Патагонський папуга, Бурчик, НА Н 0049 10

4. Бригінець Я.М. МАКАРІВ, КИЇВСЬКА
Корела природнього забарвлення

5. Бригінець Я.М. МАКАРІВ, КИЇВСЬКА
Червонозобі амадини

6. Бригінець Я.М. МАКАРІВ, КИЇВСЬКА
Рисові амадини

7. Гоєнко О.В. КИЇВ
Діамантові горлиці

8. Гоєнко О.В. КИЇВ
Пенантова червона розела

9. Глазунова Н.В. КИЇВ
Кенар жовто-строкатий

10. Данилюк О.Д. Бортничі, Київ
Гульдова амадина чорноголова білогруда
Гульдова амадина червоноголова фіолетово груда

11. Данилюк О.Д. Бортничі, Київ
Гульдова амадина чорноголова білогруда (синя мутація)
Гульдова амадина померончевоголова фіолетово груда

12. Низенко Я.В. П.П.БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИНСЬКИЙ, КИЇВСЬКА
Щиглик, природнє , UA 11 431

13. Низенко Я.В. П.П.БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИНСЬКИЙ, КИЇВСЬКА
. Зеленяки, природнє , UA 11 417; UA 11 435

14. Низенко Я.В. П.П.БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИНСЬКИЙ, КИЇВСЬКА
Зяблик, природнє, Я1100

15. Низенко Я.В. П.П.БОРЩАГІВКА, СВЯТОШИНСЬКИЙ, КИЇВСЬКА
Щедрик, природнє

16. Пишняк Віталій КИЇВ
Червонощокий нерозлучник

17. Савчук К. К. КИЇВ
Амадина гострохвоста

18. Савчук К. К. КИЇВ
Гульдова амадина чорноголова; червоноголова

19. Савчук К. К. КИЇВ
Канарка біла

20. Савчук К. К. КИЇВ
Канарка голуба; канарка палева

21. Савчук К. К. КИЇВ
Канарка жовта

22. Савчук К. К. КИЇВ
Канарка червона; канарка муарова

23. Чикаловець М.В. КИЇВ
Ожереловий папуга Крамера

24. Чикаловець М.В. КИЇВ
Червонощокий нерозлучник

25. Чикаловець М.В. КИЇВ
Корела природнього забарвлення та перлова

26. Чикаловець М.В. КИЇВ
Розела строката

Востаннє редаговано Zoosvit (Пт 28 Жовт 2011, 20:53); всього редагувалось 2 раз(и)
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 27 Жовт 2011, 23:29

Чемпіонат України з виставкових хвилястих папужок

ЕКСПЕРТИЗУ ПРОВОДИТЬ: ПРЕЗИДЕНТ WBOВікова категорія - ЮНІОРИ
всі забарвлення
Самці

1. Власник - Боровський С. Л. Київ
Забарвлення – Spangle blue series
Заводчик - Боровський С. Л. Київ

2. Власник - Боровський С. Л. Київ
Забарвлення – Spangle green series
Заводчик - Боровський С. Л. Київ

3. Власник – Глебова О.В. Молодогвардійськ, Луганська
Забарвлення – Lutino
Заводчик - Глебова О.В. Молодогвардійськ, Луганська

4. Власник – Глебова О.В. Молодогвардійськ, Луганська
Забарвлення – Lutino
Заводчик - Глебова О.В. Молодогвардійськ, Луганська

5. Власник - Глігор Сергій Федорович Ванчиківці, Новоселицький , Чернівецька
Забарвлення – normal grey green series
Заводчик - Глігор Сергій Федорович Ванчиківці, Новоселицький , Чернівецька

6. Власник - Глігор Сергій Федорович Ванчиківці, Новоселицький , Чернівецька
Забарвлення – normal blue series
Заводчик - Глігор Сергій Федорович Ванчиківці, Новоселицький , Чернівецька

7. Власник – Карпенко В. Київ
Заводчик – Карпенко В. Київ

8. Власник – Карпенко В. Київ
Заводчик – Карпенко В. Київ

9. Власник – Устенко С.Н. Київ
Заводчик - Лютольф Даніель

10. Власник – Устенко С.Н. Київ
Забарвлення – Spangle cinnamon blue series
Заводчик - Устенко С.Н. Київ

11. Власник – Устенко С.Н. Київ
Заводчик - Устенко С.Н. Київ

Востаннє редаговано Zoosvit (Ср 02 Лист 2011, 14:49); всього редагувалось 2 раз(и)
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   

На початок Донизу

Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ВИСТАВКИ, СЕМІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ :: ОРНІТОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ-
Перейти до:  
Creer un forum gratuit | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створіть блог!