НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5
АвторПовідомлення
iositaros
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 312

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 03 Лист 2011, 11:14

Елена! Спасибо за такой интересный и подробный фотоотчёт, смотреть и читать одно удовольствие.
Так же поздравляю Вас с удачным завершением выставки. вітаю2
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2082

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 03 Лист 2011, 12:22

iositaros, Александр таперь очередь за амадинами підмигування Эта птица стоит серьезной выставки и серьезного подхода к разведению.

юлz

К-ть повідомлень : 16

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 03 Лист 2011, 18:16

Здравствуйте, Елена.Вы так волновались в преддверии выставки,теперь можно спросить: Всё прошло как планировали?
Спасибо за качественный фотоочет и ёмкие комментарии.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 03 Лист 2011, 19:08

Да, все прошло замечательно Smile Хоть и устали, но настроение отличное.

Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пт 04 Лист 2011, 17:49

Еще не большой фрагмент с выставки снят почитателями птиц

Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пт 04 Лист 2011, 18:02

Нашу выставку посетили и известные украинские политики. Одним из них был Анатолий Кинах с дочерью.

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

Фото предоставлено Антонович В.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 23 Лист 2011, 18:37

Виставка була пречудова, я із захопленням роздивлялась присутніх там пташок. Мені сподобалися птхвилясті папуги і інші види папуг, але я із з дитячим захватом побачила нашого рідного Щедрика - дивовижна пташка, а яка ж вона малюсінька... Знімаю капелюх перед заводчиком цього ДИВА! браво

Мені дуже шкода, що через роботу я не змогла відвідати семінар проведений паном Блейхером. Можна буде у когось узяти інформацію про семінар? Дуже цікаво
На початок Донизу
Н.Ярослав

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 23 Лист 2011, 21:42

Приємно чути таке про свого птаха)
А я ще вагався: виставляти щедрика чи ні)
На початок Донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог

К-ть повідомлень : 1520

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 24 Лист 2011, 13:39

Всех участников выставки экзотических и декоративных птиц
организация" ZOOСВИТ " награждали памятными дипломами.

На выставке была приятная и дружеская атмосфера.
Руководство организации, ни одного участника выставки экзотических и декоративных птиц не обделило вниманием.
Всем были подарены праздничные розетки с символикой организации, дипломы, грамоты.

Огромное человеческое Вам спасибо, за большую, да нет за ГРОМАДНУЮ проделанную работу.
браво браво браво
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 24 Лист 2011, 14:47

shuboshi пише:

Всем были подарены праздничные розетки с символикой организации, дипломы, грамоты.
Огромное человеческое Вам спасибо, за большую, да нет за ГРОМАДНУЮ проделанную работу.
браво браво браво

Так, завжди приємно отримувати знаки уваги, особливо коли це стосується твоїх улюбленців супер2

Мені б дуже хотілося щоб мій улюблинець Щедрик був якось відмічений, якимось призом... Чи такого не проводилося? краще промовчу
На початок Донизу
Януся1987

К-ть повідомлень : 834

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 24 Лист 2011, 14:57

Масяня пише:
shuboshi пише:

браво браво браво

Так, завжди приємно отримувати знаки уваги, особливо коли це стосується твоїх улюбленців супер2

Мені б дуже хотілося щоб мій улюблинець Щедрик був якось відмічений, якимось призом... Чи такого не проводилося? краще промовчу

Щедрика и других птиц дикой фауны наградили розеткой "Вітчизняне диво")))
Потому птиці без внимания не осталися)))
На початок Донизу
http://vk.com/id23285698
Н.Ярослав

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 24 Лист 2011, 18:40

Януся1987 пише:
Масяня пише:
shuboshi пише:

браво браво браво

Щедрика и других птиц дикой фауны наградили розеткой "Вітчизняне диво")))
Потому птиці без внимания не осталися)))
Саме щедрик отримав нагороду "Вітчизняне диво")))
На початок Донизу
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 24 Лист 2011, 19:09

Не жадничай!!! Пусть радуютсО все твои участники!!! з перемогою
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Сб 26 Лист 2011, 13:21

А "ВІТЧИЗНЯНИМ ДИВОМ" учредители приза назвали именно Щедрика підмигування

Януся1987

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 30 Лист 2011, 19:43

Не спорю!!! No эХъ...
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Пт 02 Груд 2011, 12:00

Януся1987 пише:
Не спорю!!! No эХъ...
Чому таке тяжке зітхання? Very Happy Мені приємно, що мій улюбленець став кращим та отримав винагороду перемога , інші птахи теж гарні і вони обов'язково будуть відмічені наступного разу, адже не може кожний бути переможцем [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 171

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Ср 21 Груд 2011, 09:16

Масяня пише:
Мені приємно, що мій улюбленець став кращим та отримав винагороду перемога , інші птахи теж гарні і вони обов'язково будуть відмічені наступного разу, адже не може кожний бути переможцем [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити це зображення]

Да, все не могут быть победителями, а так хочется... Smile
На початок Донизу
наталі73
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 161

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 09 Лют 2012, 12:32

А я нарыла на международном веб-сайте заметку о выствке.
ТАм вообще много всего интересного и есть перевод на русский.
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   Чт 09 Лют 2012, 13:55

наталі73, СПАСИБО за то, что нарыли клас Приятно, когда о нас говорят не только в Украине.

Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок   

На початок Донизу

Виставка екзотичних та декоративних птахів в Києві. I Чемпіонат України з хвилястих папужок
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 5 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ВИСТАВКИ, СЕМІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ :: ОРНІТОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ-
Перейти до:  
Створити форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Створити свій блог