НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

доможіть визначити стать і вік папужок

Попередня тема Наступна тема Донизу 
АвторПовідомлення
sonce1811

К-ть повідомлень : 1

СтворюватиТема: доможіть визначити стать і вік папужок   Пн 09 Травень 2011, 01:03

На початок Донизу
наталі73
Птахолюб
Птахолюб

К-ть повідомлень : 161

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Пн 09 Травень 2011, 11:59

По мне так это две девочки. Гоша точно девочка молоденькая, до 3-4 мес. Даша взрослая, точно не скажу. Вот мордочку бы прямо посмотреть а не боком.
На початок Донизу
Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Пн 09 Травень 2011, 18:23

Да, обе девицы, Гоша- младше, до полу-года.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Пн 09 Травень 2011, 18:36

Ось таке недорозуміння сталось і у моїх друзів - купили Жоріка, а опинилась Жорочка умора
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2079

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 11 Травень 2011, 21:51

Ну вот, расстроили sonce1811 Думаю
Человек надеялся услышать , что Гоша это действительно Гоша, а вы вот так в лоб - ДЕВОЧКА! По мягче надо как-то, поаккуратней Smile

lutyi2008

К-ть повідомлень : 2

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Нд 19 Черв 2011, 12:33

Допоможіть визначити стать та приблизний вік .

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 2079

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Нд 19 Черв 2011, 15:10

Я не специалист по волнистым, но мне кажеться, что это мальчик в возрасте до 6-ти месяцев....

Интересно, что скажут владельцы волнистиков? нічого не бачу

Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Пн 20 Черв 2011, 11:58

Если светлая радужка в глазках видна на свету, то пол-года или чуть больше.
А то, что мальчик - Да, и весьма симпатичный Smile
А вот возле клювика - это он чем-то заелся или в уголке наростик небольшой имеется? И по краю восковицы над клювом.
На початок Донизу
lutyi2008

К-ть повідомлень : 2

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Вт 21 Черв 2011, 20:01

Говорящий попугай пише:

А вот возле клювика - это он чем-то заелся или в уголке наростик небольшой имеется? И по краю восковицы над клювом.
Це в нас кліщ був,але вже майже вилікували .
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: допоможіть визначити стать папуг    Ср 08 Серп 2012, 16:14

Всім доброго дня! Недавно мені віддали двох папужок, їх власник повідомив, що синій папуга це самець, а зелений самка. І зовсім недавно я спостерігала картину як зелений зробив спробу спарювання)))) Синій прогнувся, як самочка. Синьому близько 2-3 роки, а зелений на рік молодший, вони дуже кусаються. Допоможіть будь ласка(((.
І ще мене турбують їхні восковиці, у зеленого є якийсь наріст та й у синього нездоровий вигляд.
Наперед дуже дякую.

На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 19:35

Angelo4ok, мені здається, що обидва птахи САМИЦІ! нічого не бачу
Я звичайно не фахівець у визначені статі, але мені так здається, бо на фото восковина у обох птахів наче коричнева, що властиво самицям хвилястих папужок.

Нарости на восковині це Гіперкератоз.

Гіперкератоз - це надмірне потовщення рогового шару епідермісу. Клітини рогового шару починають посилено ділитися, що в поєднанні з порушеннями злущування епідермісу і призводить до потовщення, яке може бути від декількох міліметрів до декількох сантиметрів.
Це безпечно, корочка просто повинна відшаровуватися, але цього не відбувається. Сигналізує про те, що самиця готова і прагне розмноження.

Може дівчаткам придбати кавалерів? підмигування
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 19:43

Масяня дякую)))вони себе дуже активно ведуть я думаю,що якщо це б був хочаб один самець,то восковиця була б достатньо виражена темно -синiм кольором)незнаю що й думати .
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 20:07

Масяня пише:
Angelo4ok, мені здається, що обидва птахи САМИЦІ! нічого не бачу
Я звичайно не фахівець у визначені статі, але мені так здається, бо на фото восковина у обох птахів наче коричнева, що властиво самицям хвилястих папужок.

Нарости на восковині це Гіперкератоз.

Гіперкератоз - це надмірне потовщення рогового шару епідермісу. Клітини рогового шару починають посилено ділитися, що в поєднанні з порушеннями злущування епідермісу і призводить до потовщення, яке може бути від декількох міліметрів до декількох сантиметрів.
Це безпечно, корочка просто повинна відшаровуватися, але цього не відбувається. Сигналізує про те, що самиця готова і прагне розмноження.

Може дівчаткам придбати кавалерів? підмигування

на рахунок кавалерiв я тiльки за)клiтка досить велика,але хочу бути 100% впевнена що папуги самицi)якби ще хоча б двi людини пiдтвердили ,що це самки ,я б вже докупила кавалерiв,а то вони кусаються часто.(Про гiперкератоз я знаю)))але так як я не впевнена що це 2 самки ,я переживаю щоб це не був якийсь клiщ.Дуже вдячна що допомогли)ще почекаю можливо ще хтось вiдгукнеться.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 20:50

Angelo4ok пише:
я б вже докупила кавалерiв,а то вони кусаються часто.

Якщо мене посадити на рік в одне приміщення з іншою баришнею, я теж кусатися почну. саркастичний сміх
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 20:56

Масяня пише:
Angelo4ok пише:
я б вже докупила кавалерiв, а то вони кусаються часто.

Якщо мене посадити на рік в одне приміщення з іншою баришнею, я теж кусатися почну. саркастичний сміх
пошвидше б ще хтось вiдповiв)))тодi я б не вагалась(((
На початок Донизу
UNIX
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ

К-ть повідомлень : 195

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Ср 08 Серп 2012, 21:05

Angelo4ok, с вероятностью 98% у вас две самки. Два процента оставляю на не качественную фотографию.
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Чт 09 Серп 2012, 11:40

Ось бачите, наші думки з Дмитром Івановичем зівпали перемога Може ще хтось приєднається Wink
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Чт 09 Серп 2012, 11:51

Масяня пише:
Ось бачите, наші думки з Дмитром Івановичем зівпали перемога Може ще хтось приєднається Wink

це означає що ви притворялись, що не спецiалiст ))) регіт
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Чт 09 Серп 2012, 12:10

я встидаюсь Ні, я не прикидалася, я дійсно просто люблю птахів і намагаюся знати про них якомога більше. У мене не живуть хвилясті папужки і тим більше я не займаюся їх розведенням.
На початок Донизу
Гость
Гість

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   Чт 09 Серп 2012, 12:16

Масяня пише:
я встидаюсь Ні, я не прикидалася, я дійсно просто люблю птахів і намагаюся знати про них якомога більше. У мене не живуть хвилясті папужки і тим більше я не займаюся їх розведенням.

Все одно спасибi )
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: доможіть визначити стать і вік папужок   

На початок Донизу

доможіть визначити стать і вік папужок
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: ХВИЛЯСТІ ПАПУЖКИ :: Стать, вік, підбір пари, взаємини і розведення-
Перейти до:  
Створити форум | Природа и отдых на открытом воздухе | Домашние животные | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Блог - безкоштовно