НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка

Давайте влаштуємо фотоконкурс?

Донизу 
АвторПовідомлення
корелла

корелла

К-ть повідомлень : 96

Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Empty
СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyЧт 06 Черв 2013, 09:00

Масяня пише:
перемога Підтримую пропозицію, але треба більш докладно сформулювати умови конкурсу.

А ще пропоную фото-конкурс "Зоосвіт на долоні". Обов'язковою умовою конкурсу повинно бути присутність у кадрі людської долоні чи будь-якої частини людського тіла (нога, лікоть, око і т.п.). А ще мені здається, що якщо ми і наша організація популяризуємо добре ставлення до всього живого, то фотографії з рибами або медузами на долоні прийматися до участі не повинні - вони ж можуть загинути поки їх фотографують.

Мені так здається.... нічого не бачу От тільки як довести, що світлина авторська а не взята з інтернету? Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Dumy-148
моя Яша постійно крутиться
На початок Донизу
svovik1

svovik1

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyСб 08 Жовт 2011, 17:18

Zoosvit пише:
Мог бы просто поправить, а то вечно язвишь лють
я?
если бы я язвил, я бы сказал типа "хотел бы я посмотреть на тот почтовик" )))
а так - я сказал, что вряд ли пропустит Wink
Zoosvit пише:
Подожди, я тоже найду ошибку в твоей работе с Клизьмой и по-о-язвлю-юу потирання долонь
а что там искать? как два пальца... Laughing
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyСб 08 Жовт 2011, 17:12

Мог бы просто поправить, а то вечно язвишь лють Подожди, я тоже найду ошибку в твоей работе с Клизьмой и по-о-язвлю-юу потирання долонь

svovik1

svovik1

К-ть повідомлень : 56

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyПт 07 Жовт 2011, 22:40

Zoosvit пише:
предлагаю фотографии-участники конкурса в определенном размере (допустим 1Гиг) отправляеть на электронный адрес организации. Можем создать специальный для таких целей адрес на сайте организации.
сомневаюсь, что какой-нибудь почтовик это пропустит...

ну и на правах ОФФтопа )))
Давайте влаштуємо фотоконкурс?  07224171n
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Масяня

К-ть повідомлень : 444

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyЧт 17 Бер 2011, 22:55

То шо? Оголошуємо початок конкурсу чи будемо сперечатись? Поки будемо вирішувати, така гарна пропозиція помре у тихій агонії... Друзі, починаємо?

anthony, ви людина молода, досвідчена на проведенні конкурсів - ОГОЛОШУЙТЕ початок!!! підмигування
На початок Донизу
anthony

anthony

К-ть повідомлень : 146

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyВт 15 Бер 2011, 13:29

Говорящий попугай пише:
Решается просто - присылается оригинал с сохраненным EXIF - это данные, которые прописываются фотоаппаратом - там есть разрешение (в пикселях), модель фотоаппарата и дата снимка Smile

Фото с такими данными запросто можно скачать в интернете.
На початок Донизу
Говорящий попугай

Говорящий попугай

К-ть повідомлень : 91

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyВт 15 Бер 2011, 11:53

Масяня пише:
перемога От тільки як довести, що світлина авторська а не взята з інтернету? Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Dumy-148
Решается просто - присылается оригинал с сохраненным EXIF - это данные, которые прописываются фотоаппаратом - там есть разрешение (в пикселях), модель фотоаппарата и дата снимка Smile
На початок Донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Масяня

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyПн 14 Бер 2011, 17:28

anthony пише:
Це вже на совісті того, хто це фото розмістить тут...
А мені здаеться, що Zoosvit запропонував діло клас
Цитата :
предлагаю фотографии-участники конкурса в определенном размере (допустим 1Гиг) отправлять на электронный адрес организации. Можем создать специальный для таких целей адрес на сайте организации. Фотография победитель будет представлена на официальном сайте...

Чому б і "НІ"?
Може колись видамо календар із світлинами тварин та птахів підмигування Чи ще щось....
На початок Донизу
anthony

anthony

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyНд 13 Бер 2011, 23:39

Масяня пише:
От тільки як довести, що світлина авторська а не взята з інтернету? Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Dumy-148

Це вже на совісті того, хто це фото розмістить тут...
На початок Донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit

К-ть повідомлень : 2108

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyНд 13 Бер 2011, 22:21

anthony, Масяня - я поддерживаю Вашу идею с фотоконкурсом. Понравилось предложение Масяни - "Зоосвіт на долоні", с условиями согласна. Вообще, мы поддержим любую хорошую инициативу от наших членов - дерзайте!
По поводу авторства - предлагаю фотографии-участники конкурса в определенном размере (допустим 1Мв) отправляеть на электронный адрес организации. Можем создать специальный для таких целей адрес на сайте организации. Фотография победитель будет представлена на официальном сайте... Вобщем, думайте, предлагайте. участвуйте підмигування Жаль я не смогу поучаствовать, хотя различные фотоконкурсы ЛЮБЛЮ!

Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Масяня

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyНд 13 Бер 2011, 18:02

перемога Підтримую пропозицію, але треба більш докладно сформулювати умови конкурсу.

А ще пропоную фото-конкурс "Зоосвіт на долоні". Обов'язковою умовою конкурсу повинно бути присутність у кадрі людської долоні чи будь-якої частини людського тіла (нога, лікоть, око і т.п.). А ще мені здається, що якщо ми і наша організація популяризуємо добре ставлення до всього живого, то фотографії з рибами або медузами на долоні прийматися до участі не повинні - вони ж можуть загинути поки їх фотографують.

Мені так здається.... нічого не бачу От тільки як довести, що світлина авторська а не взята з інтернету? Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Dumy-148
На початок Донизу
anthony

anthony

СтворюватиТема: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  EmptyСб 12 Бер 2011, 20:27

Виникла у мене ідея влаштувати фотоконкурс з призами. Надіюся адміністрація підтримає. Ось тільки треба придумати ідею для фотоконкурса. Моя пропозиція - фото з найбільшою кількістю тварин в кадрі, думаю, це буде цікаво. Чекаю ваших пропозицій браво
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Давайте влаштуємо фотоконкурс?    Давайте влаштуємо фотоконкурс?  Empty

На початок Донизу

Давайте влаштуємо фотоконкурс?
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ПОГОВОРИМО ПРО РІЗНЕ :: ПРО ВСЕ НА СВІТІ-
Перейти до:  
Створити форум | Животные | Домашние животные | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Останні дискусії